» » » Літургійні читання на четвер ІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на четвер ІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 28 січня 2016, 00:30

 

Перше читання
2 Сам 7, 18-19. 24-29

Читання з Другої Книги Самуїла

Після слів Натана до Давида цар увійшов у намет і, сівши перед Господом, промовив: «Хто я, о Господи, мій Владико, і що таке мій дім, що Ти привів мене аж до того? І то ще мало видалось у Твоїх очах, о Господи, мій Владико; Ти поширив також обітниці Твої на дім Твого слуги геть на часи далекі. І Ти показав мені грядущі покоління людей, Господи, мій Боже! Ти встановив собі Твій народ Ізраїля Твоїм народом повіки, і Ти, Господи, став його Богом. А тепер, Господи Боже, держи те слово, що Ти мовив про слугу Твого й його дім, повіки й зроби так, як мовив. Тоді звеличиться повіки Твоє Ім’я, і тоді скажуть: "Господь Сил – Бог над Ізраїлем!” І дім слуги Твого Давида твердо стоятиме перед Тобою. Бо то Ти, Господи Сил, Боже Ізраїля об’явив Твоєму слузі, кажучи: "Збудую тобі дім!” Тому слуга Твій і насміливсь був молитися до Тебе в такій молитві. Отож, Господи, мій Владико, Ти – Бог, і Твої слова – правда, й Ти дав цю радісну обітницю слузі Твоєму. Зволь же благословити дім слуги Твого, щоб він вічно стояв перед Тобою, бо Ти, Господи, мій Боже, мовив, і Твоїм благословенням дім слуги Твого буде благословенний повіки».

Слово Боже


Псалом респонсорійний
Пс 132(131)

На трон Давида Бог його посадить

Господи, згадай Давида *
і всі його поневіряння;
як Господу він поклявся, *
Сильному Якова дав обіцянку:

«Не ввійду у спальню свого дому, *
не ляжу на постіль свого ліжка,
не дам заснути своїм очам і задрімати своїм повікам, *
доки не знайду місця Господу –для Сильного Якова оселі ».

Господь правдою Давидові поклявся – *
і не відречеться від неї:
«З нащадків твого лона *
поставлю на твоєму престолі.

Якщо твої сини зберігатимуть Мій завіт та Мої свідчення, *
яких Я їх навчаю,
то їхні сини довіку *
сидітимуть на твоєму престолі!»

Адже Господь Сіон вибрав, *
обрав його собі за оселю:
«Це Мій спочинок навіки; *
тут поселюся, бо Я його запрагнув».

 

Спів перед Євангелієм
Пс 119 (118), 105

Алілуя, алілуя, алілуя
Твоє слово – світильник для ноги моєї,
світло на моїй стежці.
Алілуя, алілуя, алілуя

 

Євангеліє
Мк 4, 21-25

† Слова святого Євангелія від Марка

Того часу Ісус промовив до людей: «Хіба приносять світильник, щоби поставити під посудину чи під ліжко? Чи щоби поставити на свічнику? Тому що немає нічого захованого, що не виявилося б, і немає таємного, яке б не розкрилося. Якщо хто має вуха, щоби слухати, нехай слухає!» І Він говорив їм: «Зважайте на те, що чуєте: якою мірою міряєте, такою й вам відміряють, і додасться вам. Адже хто має, тому дасться, а хто не має, то й те, що має, буде забране від нього!»

Слово Господнє

Переглядів 1046
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 2 серпня 2013
Дорогі діти, якщо б ви тільки з повною довірою відкрили Мені свої серця все б зрозуміли. Зрозуміли б, з якою любов’ю вас за кликаю, з якою любов’ю хочу вас перемінити – зробити щасливими. З якою любов’ю хочу зробити вас послідовниками Мого Сина і дати вам мир в повно ті Мого Сина.Зрозуміли б незмірну велич Моєї материнської любові. Тому, діти Мої,моліться, тому що через молитву росте ваша віра та народжується любов, з якою навіть хрест не є нестерпним, оскільк и не несете його самі. В спільноті з Моїм Сином прославляйте ім’я Небесного Отця. Моліться, моліться про дар любові, бо любов – єдина істина. Вона все пробачає, всім служить і в кожному бачить брата. Діти Мої, апостоли Мої, велику довіру Небесний Отець дав вам через Мене, Свою рабу, щоб ви допомогли тим, які Його не знають, примиритися з Ним і Його наслідувати. Ось чому Я вчу вас любові, тому що тільки якщо будете мати любов, ви зможете відповісти Йому. Знову закликаю вас: любіть своїх пастирів і моліться, щоб в цей важкий час під їх керівництвом Ім'я Мого Сина прославилося. Дякую вам!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 156694
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати