» » » Допоможи мені, Господи, бути милосердним ...

Допоможи мені, Господи, бути милосердним ...

  • 04 жовтня 2016, 15:22

Допоможи мені, Господи, бути милосердним ...Скільки разів мої груди зітхнуть, скільки разів моє серце стукне, скільки разів моя кров запульсує у моєму організмі, стільки тисяч разів прагну поклонитися Твоєму милосердю, о Пресвята Трійце.

Я прагну перетворитися в Твоє милосердя і бути Твоїм живим відбитком, о Господи, хай ця найбільша ознака Бога, тобто незглибиме Його милосердя, перейде через моє серце і душу до ближніх.

Допоможи мені, Господи, щоб мої очі були милосердними, щоб я ніколи не підозрювала і не судила за зовнішнім виглядом, а бачила в душах ближніх прекрасне і приходила їм на допомогу.

Допоможи мені, щоб мій слух був милосердним, щоб я була чуйною до потреб ближніх, щоб мої вуха не були байдужими до болю і стогонів ближніх.

Допоможи мені, Господи, щоб мій язик був милосердним, щоб я ніколи не говорила про ближніх погано, а для кожного знаходила слово втіхи і пробачення.

Допоможи мені, Господи, щоб мої руки були милосердними і повними добрих вчинків, щоб я уміла чинити тільки добро ближньому, брати на себе важчу, мозольнішу працю.

Допоможи мені – аби мої ноги були милосердними, щоб я завжди поспішала на допомогу ближнім, забуваючи про власну втому. Мій справжній відпочинок – це служіння ближнім.

Допоможи мені, Господи, щоб моє серце було милосердним, щоб я співчувала усім стражданням ближніх. Нікому не відмовлю у співчутті, буду щиро спілкуватись навіть з тими, про кого знаю, що зловживатимуть моєю добротою, а сама зачинюся в Наймилосерднішому Серці Ісуса. Про власні страждання буду мовчати. Хай Твоє милосердя спочине у мені, мій Господи.

Сам наказуєш мені вправлятися в трьох ступенях милосердя; перше: милосердний вчинок – будь-якого плану; друге: милосердне слово – якщо не зможу дією, то словом; третє: молитва. Якщо не зможу допомогти дією ні словом милосердя, то завжди зможу молитвою. Молитвою досягну навіть туди, куди не можу дійти фізично.

О мій Ісусе, переміни мене в Себе, бо Ти можеш все.

 

(Молитва св. Фаустини

Ковальської, Щоденник, 163)

 

Переглядів 3847

Послання Богородиці, 25 травня 1989р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас відкритися Богові. Дітоньки, бачите, як природа відкривається й дає життя та плоди, так і Я вас закликаю до життя з Богом, до цілковитого віддання Йому. Дітоньки, Я з вами. І неустанно хочу вводити вас у радість життя. Хочу, щоб кожен із вас відкрив радість і любов, які знаходяться лише в Бозі та які лише Бог може дати. Господь нічого від вас не бажає, крім вашого віддання. Тому, дітоньки, серйозно вирішіть вибрати Бога, бо все інше є минущим. Лише Бог — неминущий! Моліться, щоб ви відкрили велич і радість життя, яку вам дає Бог. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2019 (33)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)