Як все хоче жити!

  • 26 липня 2014, 20:14
Як все хоче жити!Вирішила приїхати в Меджугор’є саме у місяць, що присвячений Богородиці. Я тут була уже багато разів, але тільки тепер збагнула, що я, мов той студент, який здав екзамени і після сесії приїхав додому, до мами. А мама з нетерпінням чекає на свою дитину – приготувала вечерю, постелила постіль для свого втомленого мандрівника. І от ми з мамою сядемо і будемо говорити, говорити, говорити – про життя, про те, як я пережила цей рік. І я запитаю:
"Як Ти, Матусю? Чи Ти задоволена мною? Радієш за мене чи, може, стурбована?” А Вона хоче все знати про мене – всю мою радість і печаль, розчарування і надії. Вона слухає і розуміє, підбадьорює і повчає. У Неї Своя школа – а це школа Любові, в якій Вона говорить тільки про одне, але найважливіше – про Свого Сина Ісуса, Бога, Який нас створив і не хоче втратити.

У багатьох посланнях Богородиця кличе нас піти на природу. Аби дивитися і вчитися. Так я і чиню. Сідаю біля Блакитного Хреста і раптом бачу: все хоче жити! Все розкривається і прагне до сонця, все дихає і радіє. Ось, з-під каменя пробивається біленька квіточка і наче говорить: "Дозвольте і мені! І я тут! Я теж хочу цвісти”. А неподалік – гранатове дерево в червоному цвітінні, яке восени дасть свої плоди. Все радіє і дякує, що їм дозволено бути тут і приносити нам радість. І в мені також зародилося життя – радість і вдячність за те, що я теж можу перебувати у цьому місці. Саме тут я навчилася знаходити радість у найменшому. Я зрозуміла: для того, аби бути щасливою, потрібно зовсім небагато.
У травні Меджугор’є усе в квітах: троянди, лілії, маки, кущі жасмину… Такі різні – і такі прекрасні! Точнісінько, як і ми, люди, – дехто, мов троянда, дехто, мов мак, а дехто, мов кактус… А Богородиця в посланнях мовила: "Ви всі дорогоцінні” – хтось, як троянда, хтось, як мак, а хтось, як кактус…
Невдовзі я повернуся до свого міста, і знову почнеться рутина, але я буду згадувати ці дні, проведені в горах, буду згадувати святі Меси і прекрасні Адорації. Я знаю, що моє земне життя – то лише мить Вічності. І я знаю, що бажаю всіма думками і серцем звернутися до Бога, щоб не бути, наче порох, сухою і безплідною, але щоб уподібнитися дощеві, який впродовж минулих місяців зрошував і освіжав це місце. Прагну щоб моя любов і молитва приносили плоди, допомагаючи зробити цей світ хоч трошки добрішим.
 
Інга, Латвія
 
Переглядів 2 603
Додати коментар

Щорічне явління Цариці Миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18 березня 2015
Дорогі діти! Із повним серцем вас прошу, прошу вас, діти, очистіть ваші серця від гріха і піднесіть їх до Бога і до вічного життя. Прошу вас, будьте пильні й відкриті для істини. Не дозвольте, щоб усе цьогоземне віддалило вас від справжнього пізнання радості у єдності з Моїм Сином. Я Вас веду шляхом істинної мудрості, бо тільки через істинну мудрість можете спізнати справжній мир і справжнє добро. Не втрачайте час вимагаючи від Небесного Отця знаків, бо найбільший знак Він вам уже дав — це Мій Син. Тому, діти Мої, моліться, щоб Дух Святий міг ввести вас в істину, помогти вам її пізнати й через це пізнання істини бути одно з Небесним Отцем і Моїм Сином. Це пізнання, яке дає щастя на землі і відкриває двері вічного життя і безмежної любові. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 260
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (33)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)