Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Де немає любові – там немає життя

Де немає любові – там немає життя

  • 03 червня 2022, 21:06
У травні 2022 року відбувся семінар «Піст. Молитва. Тиша», у якому взяли участь учасники з Литви, України та Росії.
На початку семінару лектор о. Марінко Шакота наголосив, наскільки важливим у духовному житті є відновити відносини зі Святим Духом, що це є найпершою основою для росту нашої душі й руху в правильному напрямку…

Одна з учасниць поділилася пережитим: «Під час конференції та молитви, якою всі спільно молилися до Святого Духа, я зрозуміла, як мені в житті бракує живих відносин із Ним. У мене дуже близькі відносини з Ісусом і Богородицею, які поглиблюються, а Святий Дух завжди був ніби збоку, і я усвідомила, що саме Він тепер мені потрібен і може допомогти. Для мене це було дуже сильним моментом – я зрозуміла, куди мені рухатися… Також важливим для мене був досвід запрошення Марії в ситуації, у яких розпізнаю, що за дух діє – і в цьому мені допомогли слова «Там, де Марія – там завжди є Святий Дух». Також найбільше до мене в часі семінару промовив сам факт мого терпіння: фізична слабкість і випробування як наслідок посту, які я почала проживати в часі реколекцій, – і я отримала силу продовжувати й прийняти це терпіння саме під час Хресної дороги, яку проходила з групою на г. Кріжевац. Там я почула слова, наскільки цінною для Богородиці є жертва терпіння, з’єднана з терпінням Ісуса».

Теми семінару стали важливими й актуальними для багатьох учасників. О. Марінко наголосив: важливо бути уважним до того, що приймаємо у своє серце, оскільки це і є та пожива, якою ми живимо нашу душу і яка впливає на нас. У темі про прийняття хреста одна з учасниць віднайшла ліки для своєї душі через зрозуміння того, що це прийняття дає справжню свободу її серцю: «…На семінарі через прийняття труднощів, які несу у своїй сім’ї, у моє серце повернулися мир і радість. Тут я зрозуміла, що маю відновити любов до свого чоловіка, оскільки він є найближчим моїм ближнім, він представляє Ісуса в нашій домашній церкві. На семінарі я побачила, що не вмію його любити. Також повертаюся додому з тим, що маю більше працювати над своїм серцем: більше делікатності, більше порозуміння й прийняття для тих, хто є близько біля мене».

Один зі священників, що брали участь у цих реколекціях, зазначив: «Під час семінару я зрозумів, що вся моя проблема знаходиться в межах, які називаються любов’ю. Найбільше мене зворушили слова «Де немає любові – там немає життя…» – і в цій точці я заново відкрив Ісуса як Любов; зрозумів, що часто без Любові я є фарисеєм, осуджую й не приймаю інших… Також повертаюся додому з тим, аби якомога більше поклонятися Пресвятим Дарам – правдивій Любові!»

Учасниця з Литви згадує: «Під час поїздки в мене виникло бажання присвятити її всю, усі молитви, Причастя для Марії – за здійснення намірів Богородиці й висловити Їй велику подяку, оскільки Вона мені дуже допомогла. Також близько трьох років я присвячувала молитву Розарію за здійснення намірів Марії».
Учасниця з Росії ділиться враженнями про поїздку так: «Приїхала сюди з великим болем і смутком; через війну моє серце було глибоко зранене. Основним моїм наміренням було молитися в інтенції закінчення війни. І вже в перших днях семінару я прожила живу Божу Любов і любов Марії, відчула, як замість тривоги й переживань моє серце омивалося благодатним бальзамом миру та надії, з якими і повертаюся додому…»

З великою вдячністю можна відзначити те, як під час семінару з дня на день переображувалися обличчя учасників: спершу переповнені смутком, ранами, тривогою, болем і сльозами, вони наповнювалися миром, світлом, надією. Усі учасники наприкінці семінару зауважили, що саме те, що їх роз’єднувало спочатку, – а це мова, різниця культур і літургійних обрядів, – стало точкою, у якій група об’єдналася в одну велику родину…
Переглядів 180
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 червня 1991., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні, у великий день, який ви подарували Мені, хочу всіх вас благословити та сказати: ці дні благодатні, доки Я з вами. Хочу навчити й допомогти вам піти дорогою святості. Є багато людей, які не хочуть зрозуміти Мого послання й сприйняти серйозно того, що кажу, але тому вас закликаю та прошу, щоб своїми життями й щоденним життям свідчили про Мою присутність. Якщо молитеся, Бог допоможе вам відкрити правдиву причину Мого приходу. Тому, дітоньки, моліться та читайте Святе Письмо, щоб ви через Святе Письмо відкрили послання для вас через Мої приходи. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 272 204
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2022 (69)
Травень 2022 (47)
Квітень 2022 (55)
Березень 2022 (57)
Лютий 2022 (41)
Січень 2022 (35)