Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»Тереза Гажійова»Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)

Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)

  • 05 квітня 2021, 11:34
Віддайте все в руки Всевишнього (Тереза Ґажійова)Цариця Миру приходить із Царства, яке не з цього світу. Вона бачить із перспективи Неба вже виграну боротьбу добра над злом. Любляча присутність Небесної Матері заспокоює й відганяє страх. Про це свідчать мільйони паломників, розсіяних по всьому світу, які стали Її апостолами.
Вона вірить нам, що, незважаючи на все, що відбувається, ми не втратимо надії й будемо такими, якими Вона хоче нас бачити, – свідомі свого покликання та подібні до матері. Їй потрібні ми, апостоли любові, надії, миру.
Вона хоче, щоб ми сказали «ТАК» Божій волі, як Вона це зробила під час Благовіщення. І через наше покірне віддання себе в руки Всевишнього сходить спасіння на світ. У Її словах «майбутнє – Боже» звучить відлуння обіцянки Ісуса, що ворота пекла не здолають Церкви. Вона промовила: «Запам’ятайте, бо кажу вам: любов переможе. Знаю, що багато з вас утрачають надію, бо навколо себе бачать страждання, біль, ревнощі, заздрість... Але Я ваша мати. Я в Царстві, але й тут, із вами. Мій Син Мене знову посилає, щоб вам допомогла. Тому не втрачайте надії, але слідуйте за Мною, бо перемога Мого Серця є в імені Божому».
Вона постійно каже нам не забувати, що єдиним засобом і зброєю має бути любов за будь-яких обставин. Прислухаймося до Її Материнських порад: «Нехай вашим єдиним засобом завжди буде любов. Любов’ю обернете на добро все, що сатана хоче знищити й присвоїти. Лише так ви будете цілковито Моїми, а Я зможу вам допомогти».
Сьогодні вас закликаю до смиренної, діти Мої, до смиренної побожності. Ваші серця мають бути праведними. Ваші хрести нехай будуть засобом у боротьбі проти гріха сьогодення. Вашою зброєю нехай буде терпеливість і безмежна любов, любов, яка вміє чекати, яка вас зробить здатними розпізнати Божі знаки, щоб ваше життя смиренною любов'ю показало правду всім тим, які її шукають у темряві брехні. Діти Мої, апостоли Мої, допоможіть Мені відкрити шляхи Моєму Синові.
«Нехай ваші страждання з’єднаються в Його стражданні й переможе любов, тому що Він, Який є любов’ю, Сам Себе віддав із любові, щоб урятувати кожного з вас. Моя любов є сильнішою від зла, дітоньки, тому наблизьтеся до Бога, щоб ви відчули Мою радість у Бозі».
Цариця Миру попереджає нас, що сатана хоче війни, немиру й навіює страх перед майбутнім. Вона не залишає нас у безвиході. Вона повторює нам, що молитвою та постом і війни можна стримати. Війна і мир починаються в серці людини.
Через наше віддання у руки Всевишнього приходить мир, бо Його воля – це спокій наших сердець. Навіть у найскладніші хвилини свого життя, у ніч у Гетсиманії Ісус показав нам приклад Своєю відданою молитвою: «Отче, коли Ти хочеш, віддали від Мене цю чашу, тільки хай не Моя, а Твоя буде воля!»
Тож вправляймося щодня в дрібних неприємностях, незручностях, часом навіть абсурдних ситуаціях, щоб усе віддавати й із покорою вкладати в руки Всевишнього. Це шлях до душевного спокою. Мир у світі починається з миру наших сердець.
У великій Божій любові сьогодні приходжу до вас, щоб повести вас шляхом смирення та лагідності. Перша зупинка на цьому шляху, дорогі діти є сповідь. Відкиньте свою гордість і клякніть перед Моїм Сином. Зрозумійте, діти Мої, що не маєте нічого і не можете нічого. Єдине, що є ваше і що ви посідаєте є гріх. Очистіться і прийміть лагідність і смирення. Мій Син міг перемогти силою, але вибрав лагідність, смирення і любов. Наслідуйте Мого Сина.
Молитва: Небесний Отче, дякуємо Тобі за те, що ти посилаєш Марію на землю, щоб заспокоїти нас, коли Вона каже нам: «Не бійтеся, майбутнє – Боже». Мамо, через Твоє серце віддаємо своє життя, свої сім’ї та цей світ у руки Всевишнього. Допоможи нам бути Твоїми ревними апостолами любові. Зодягни нас своєю смиренністю й зроби більше схожими на Тебе, щоб усе було здійснено так, як Отець бажає зробити в цей час через Тебе. Амінь.
Переглядів 556
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 2 січня 2014
Дорогі діти, щоб ви могли бути Моїми апостолами і щоб могли допомогти всім тим, котрі в темряві, пізнати світло любові Мого Сина, мусите мати чисті і покірні серця. Не можете допомогти, щоб Мій Син народився і царював у серцях тих котрі Його не знають, якщо не царює – якщо не є Царем у вашому серці. Я з вами. Іду з вами, як Мати. Стукаю в ваші серця. Не можуть відкритися, тому що не покірні. Я молюся, моліться і ви, діти Мої люблені, щоб могли Моєму Сину відкрити чисті і покірні серця і прийняти дари, які вам обіцяв. Тоді будете ведені любов’ю і міццю Мого Сина. Тоді будете Моїми апостолами, котрі всюди навколо себе ширять плоди Божої любові. Із вас і через вас буде діяти Мій Син, тому що будете одне. За цим тужить Моє материнське Серце, за єдністю всіх Моїх дітей через Мого Сина. З великою любов’ю благословляю і молюсь за вибраних Мого Сина, за ваших пастирів. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 225
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (30)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)