Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»О.Славко Барбаріч OFM»Прости мені провини мої (на випадок затяжної й тяжкої ворожнечі) (о. Славко Барбарич, OFM)

Прости мені провини мої (на випадок затяжної й тяжкої ворожнечі) (о. Славко Барбарич, OFM)

  • 31 грудня 2021, 14:48
«Звідки між вами війни, звідки суперечки? Хіба не звідси – з пристрастей ваших, які воюють у ваших членах? Ви пристрасно жадаєте, а не маєте. Ви убиваєте, завидуєте, а не можете осягнути. Ви б’єтесь і воюєте. Ви не маєте, бо не просите. Ви просите, та не одержуєте, бо зле просите, щоби розтратити на ваші втіхи. Перелюбники! Хіба не знаєте, що дружба світу цього – то ворожнеча проти Бога? Хто, отже, хоче бути приятелем світу, той стає ворогом Божим. Чи, може, думаєте, що Писання даремно каже: «До заздрощів прагне дух, що живе в нас?» І більшу дає благодать, через що й сказано: «Бог гордим противиться, смиренним же дає благодать». Коріться, отже, Богові, противтеся дияволові, і він утече від вас. Наблизьтеся до Бога, і Він наблизиться до вас. Очистьте руки, грішники! Освятіть серця, двоєдушники! Гляньте на ваші злидні, сумуйте і плачте! Сміх ваш нехай обернеться у плач, а радість – у смуток! Смиріться перед Господом, і Він вас підійме!» (Як. 4:1-10)
«Будьте млосердні, як і Отець ваш милосердний. Не судіть, і не будете суджені; не засуджуйте, й не будете засуджені; простіть, і вам проститься» (Лк. 6:36-37).
«Тут підійшов Петро й каже до Нього: «Господи, коли мій брат згрішить супроти мене, скільки разів маю йому простити? Чи маю до сімох разів прощати?» Ісус промовив до нього: «Не кажу тобі: до семи разів, але – до сімдесяти раз по сім» (Мт. 18:21-22).
Молитва:
Небесний Отче, милосердний і добрий! Твій Син, Ісус Христос, учить мене прощати будь-яку образу, а також просити прощення за скоєні образи Тобі та ближньому. Він учить мене щиро прощати всім моїм ворогам та кривдникам, бо якщо я не пробачу й не отримаю прощення, тоді й Ти не можеш мені простити.
Отче, дякую Тобі, що існує прощення й новий шанс примирення з Тобою та ближнім. Дякую Тобі, що Ти не зачиняєш брами, коли хтось стукає й просить милосердя.
Будь благословенним і прославленим у милосерді Твоєму, яке Ти мені досі вділяв і готовий завжди вділяти. Ісусе, навчи мене прощати, адже я прагну бути прощеним за мої гріхи та помилки. Укріпи мою любов, щоб я ніколи не відчував ворожнечі та презирства до Тебе та людей!
Маріє! Ти неустанно закликаєш мене до миру й примирення. Ти закликаєш мене до прощення, аби я почав прощати й просити прощення. Навчи мене робити те, чого чекає від мене Твій Син і мій Спаситель!
Ісусе! Хочу зізнатися, що мені важко прощати, тому я живу, в незгоді з Тобою та ближнім. Я зізнаюся: через непримиримість у моєму серці народжувалася заздрість, ревність, обман, вульгарність, лихі вчинки. Я ображав інших людей, і вони ображали мене. Моє серце ранили, і я ранив серця інших, тому що не був здатним прощати. Непрощенням я штовхав у хаос своє життя, свою сім’ю, спільноту. Я зізнаюся, що багато страждав і сильно страждаю щоразу, коли з будь-ким непримирений.
Ти знаєш, як мені тяжко прощати. Тому молю Тебе: перед тим, як у Твоє Ім’я з вуст священника я отримаю Твоє прощення, дай мені сили простити цілим серцем тим людям, з якими я перебуваю в немирі, з якими мене розділяє ненависть, заздрість, ревність та пиха! Дай мені сили першим обійняти та з радістю подати руку примирення. Прости мене, що досі я так поверхнево ставився до примирення. Я виправдовував себе, уважав, що винні інші, а не я, і це вони повинні прийти й просити прощення. Я жалкую, що стільки разів у мені перемагав мій егоїзм, гординя й пиха, а не покірність і бажання миру.
Прости мені! Очисти моє серце від усіх грішних прив’язань до людей та речей. Зроби мене вільним, аби я в радості та мирі прославляв силу Твого милосердя й прощення.
Прошу Тебе за всіх, кого я образив. Дай їм сили простити мені й перервати ланцюжок непрощення й ворожнечі! Дозволь нам після взаємного прощення стати знову подібним до Тебе, Отче.
Прошу Тебе за всі сім’ї, що ворогують, у яких батьки не можуть простити своїм дітям, а діти немилосердні до своїх батьків. Нехай подруги завжди мають силу простити одне одному й жити в злагоді та мирі. Молю Тебе за всіх, хто тепер знаходиться на межі розлучення, аби ці пари зуміли знайти шлях до примирення. Прошу Тебе за тих, хто розлучився, аби вони помирилися. Оберігай їх від ненависті й непрощення батьків, позаяк своєю ненавистю та непрощенням вони ранять своїх же дітей!
Подивися на народи та держави, які не знають, як помиритися, бо вони не пізнали Тебе й не мають сили простити. Нехай простягнеться рука примирення й торкнеться кожної людини!
Царице миру, Мати Доброти, Любові й Милосердя! Будь зі Своєю материнською добротою там, де ми не можемо помиритися. Мати Церкви, силою прощення вимоли миру для Церкви, для кожної спільноти в ній. Нехай за Твоїм заступництвом помиряться всі християнські церкви та віросповідання!
Добрий Ісусе! Ти відкрив нам безмежне Милосердя Отця. Ти закликав нас бути милосердними й прощати одне одного. Роздумуючи над Твоїми словами, я прошу Тебе про ласки для всіх. Нехай царює МИР. Нехай всі навчаться прощати одне одного, бо Отець через Тебе прощає всіх нас.
Ісусе, я хочу йти й так чинити. Зішли мені Свого Духа. Освіти мене й допоможи мені! Амінь.
Переглядів 1 398
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 2007., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до навернення. Нехай ваше життя, дітоньки, буде відображенням Божої доброти, а не ненависті та невіри. Моліться, дітоньки, щоб для вас молитва стала життям. Так ви відкриєте мир та радість у вашому житті, які Бог дає тим, які відкриті серцем на Його любов. А ви, які є далеко від Божого Милосердя, навертайтеся, щоби Бог не став глухим на ваші молитви й щоби не було для вас запізно. Тому в цей благодатний час навертайтеся й поставте Бога на перше місце у вашому житті. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 301 422
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2024 (47)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (46)