Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»О. Любо Куртович OFM»Поверніться до Бога й молитви (о. Любо Куртович, OFM)

Поверніться до Бога й молитви (о. Любо Куртович, OFM)

  • 01 липня 2023, 14:02
У травневому посланні Богородиця запрошує нас іти на природу та молитися, щоб Господь міг говорити з нашими серцями. В оточенні природи нам легше чути й відчувати Божу мову. Сьогодні, на жаль, живемо поза природним середовищем. Ми занурені в екрани, соціальні мережі та навушники, у яких луною відгукується шум цього світу. Від шуму людина хворіє, а в тиші нам легше чути свою душу й голос Бога, Який хоче говорити з нашим серцем.
У цьому посланні, як і в багатьох інших, Богородиця закликає нас повернутися до Бога й молитви. Багато разів Божа Матір говорила нам: "Дорогі діти, поверніться до Бога й до Божих заповідей... Поверніться до молитви серцем... Поверніться до посту й сповіді... Поверніться до Мого Сина, поверніться до молитви й посту... Поверніться до Бога... Сьогодні Я закликаю вас повернутися до особистої молитви".
У книзі пророка Єремії сказано: «Так сказав Господь: Якщо ти навернешся, я приведу тебе знову, стоятимеш передо мною. Як говоритемеш гідно, щиро, станеш моїми устами, тож тії обернуться до тебе, тобі ж не треба буде до них обертатись» (Єр. 15:19). Якщо ми повернемося до Бога, якщо в нас вистачить мудрості й сили відокремити дорогоцінне від порожнього, то люди обернуться до нас, але ми не повинні обертатись до людей.
Ми не повинні прагнути до людей та жити їхньою похвалою і визнанням, ми повинні постійно залишатися зверненими до Бога, як Діва Марія. Вона вся була звернена до Бога й уся наповнена Богом. Богородиця вказує нам на найважливіше й найдорогоцінніше, а це – Бог і шлях, що веде до Бога, і шлях цей – молитва.
Якщо Бог і Його присутність, Його сила і Його дари стануть важливішими для нас, ніж усе, що ми маємо, – важливішими за гроші, дім, сім'ю, друзів і за все, чим ми володіємо й заради чого день та ніч трудимося, – якщо Бог стане для нас важливішим, якщо Бог постане для нас на першому місці, тоді ми матимемо всього вдосталь і зможемо насолоджуватися всім.   
Ми не повинні дозволяти, щоб на все інше в нас знаходився час, а на Бога – ні. У цьому полягає трагедія нашого життя.
Уявіть, що у вашій оселі друг, який перебуває з вами весь день, а ви йому жодного слова не кажете, не питаєте, як він, не пропонуєте йому сісти й поговорити.
Діва Марія краще за всіх знає, що дорогоцінне та вічне. Вона знає Бога краще за всіх, а ми без Бога мертві, у нас життя немає. Тож поставмося серйозно до слів Небесної Матері, щоб відчути повноту Божого благословення.
Молитва 
Діво Маріє, Мати нашого Спасителя й наша Мати, дякуємо Тобі за те, що Ти постійно кличеш нас і раз у раз бажаєш вести нас шляхом молитви, який веде до Бога. Бог є джерело нашого спасіння, прощення й достатку життя. Ти Сама відчула щедрість Божих благословень та хочеш, щоб і ми її відчули. Не переставай пробуджувати нас від духовної сплячки, у яку ми впадаємо через свою непостійність. Ми хочемо віддати Тобі наші руки й серця, щоб ми могли йти з Тобою шляхом миру та свободи, яку Господь хоче дати нам. Амінь.
Переглядів 689
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 15 листопада 1984р.
"Дорогі діти! Ви є вибраним людом, і Бог дав вам великі милості. Ви не усвідомлюєте кожного послання, яке Я даю вам. Зараз хочу лише сказати: моліться, моліться, моліться! Не знаю, що інше вам сказати, бо люблю вас і хочу, щоб ви в молитві спізнали любов Мою і Божу. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 300 505
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2024 (28)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)