Меджугор'є - місце молитви, миру»Роздуми над посланнями»О. Любо Куртович OFM»Ви є важливими в Моєму плані спасіння (о. Любо Куртович, OFM)

Ви є важливими в Моєму плані спасіння (о. Любо Куртович, OFM)

  • 02 липня 2022, 13:17
У травневому посланні Діва Марія дякує за кожного з нас, а в червневому – дякує за кожну жертву й молитву, яку ми принесли в Її намірах. Багато разів Богородиця казала нам: «Мені потрібні ваші молитви й жертви… Дорогі діти, допоможіть мені, щоб Я могла допомогти вам». Тією мірою, якою ми віддаємо себе Їй, Непорочній, Вона віддасть себе нам. Це живі відносини віддавання та дарування себе.
Ми важливі та дорогоцінні в очах Богородиці та Бога. Вона приймає та любить нас такими, якими ми є, і підтверджує це в багатьох посланнях.
Одна з глибинних потреб людського серця – потреба бути прийнятими. Кожна людська істота хоче, щоб її цінували, прагне бути прийнятою такою, якою є. Ніщо так негативно не позначається на людині, як досвід неприйняття. Якщо нас не приймають, у нас щось ламається, ми почуваємося зраненими та обмеженими.
Небажана дитина пошкоджена у самій серцевині своєї істоти. Учень, який не відчуває, що вчитель його приймає, не буде вчитися. Людина, яка не відчуває прийняття від колег по роботі, зазнаватиме найрізноманітніших складнощів. Життя без прийняття – це життя, у якому не задоволено базову людську потребу.
Існує одна перевірена істина: хто знає, що Бог його повністю приймає, той може повністю прийняти й себе. Коли ми відчуваємо, що Бог нас приймає й любить попри всі наші слабкості та падіння, тоді ми можемо прийняти себе.
Один чоловік розповідав: «Я роками перебував у нервовому стані. Був пригнічений, тривожний, егоїстичний. І всі мені казали, що мені треба змінюватись. Я й сам про це говорив і погоджувався з ними, і хотів змінитись, але просто не міг, хоч би як старався. Найважчим для мене було те, що й мій найкращий друг, як і решта, уважав, що мені треба змінюватися. Я відчув безсилля. Якось він сказав мені: «Не змінюйся. Я люблю тебе таким, яким ти є».
Це був бальзам для моїх вух: «Не міняйся, не міняйся, люблю тебе таким, яким ти є». Я розслабився, став живішим. І раптом змінився. Зараз я знаю, що насправді не був здатний чогось змінити, доки не знайшов людину, яка мене любить незалежно від того, поміняюся я чи ні».
Бог нас дійсно любить та приймає. Тут, у Меджуґор’ї, через Матір Свого Сина, де уже 41 рік звучить голос і заклик до святості та любові, якій нам треба відкритися, щоб ми могли з любов’ю робити те, до чого нас закликає Богородиця.
Нашій небесній Матері потрібні наші серця, які відкриваються та вірять. Нам потрібен досвід, у якому нас люблять, щоб ми могли приносити в любові жертви й молитви в Її намірах. Вона бачить, як діє зло у світі. Вона бачить, як сатана вводить людей в оману, вносить поділ, починає війни та сіє ненависть.
Але зрештою переможе Бог і всі, хто продовжує йти шляхом, яким веде нас Діва Марія. Зрештою її Материнське Серце переможе.
Молитва
Діво Маріє, Ти стільки разів нам казала: «Я ваша Мати, Я вас люблю, Я з вами, не бійтеся». Приносимо Тобі, Маріє, усіх зранених, усіх постраждалих, усіх, хто відчуває на собі наслідки зла та війни. Ми хочемо продовжувати йти шляхом молитви, жертви й самозречення, до яких Ти нас закликаєш всі ці роки об’явлень. Дякуємо Тобі, Мамо, за Твоє материнське терпіння та витривалість. Ми хочемо через молитву наблизитися до Тебе, а Ти веди нас до Свого Сина Ісуса. Кому як не Тобі краще знати наші шляхи, якими й Ти ходила цією землею! Ти пізнала, що означає горе, – утіш усіх убитих горем. Через Твоє Серце, Маріє, пройшов меч болю, утіш усіх скорботних і зранених. Не відвернись від нас, випроси нам витривалості на шляху святості, на якому лише ми й можемо пізнати повноту радості та сенс життя. Амінь.
Переглядів 384
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 1994., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Радію разом із вами та закликаю вас до молитви. Дітоньки, моліться в Моєму намірі. Мені потрібні Ваші молитви, якими хочу наблизити вас до Бога. Він є вашим спасінням. Бог посилає Мене допомогти вам і привести вас до раю, який є вашою метою. Тому, дітотьки, моліться, моліться, моліться. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 274 771
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Серпень 2022 (44)
Липень 2022 (48)
Червень 2022 (71)
Травень 2022 (46)
Квітень 2022 (55)
Березень 2022 (57)