Моє Серце радіє (о. Любо Куртович, OFM)

  • 02 липня 2021, 15:56
Послання Богородиці, Цариці миру, 25 червня 2021 року 
“Дорогі діти! Моє Серце радіє, бо всі ці роки Я бачу вашу любов і відкритість Моєму заклику. Сьогодні закликаю всіх вас: моліться зі Мною за мир і свободу, бо сатана сильний і хоче відвести своїми підступами якомога більше сердець від Мого материнського серця. Тому виберіть Бога – і вам буде добре на землі, яку Він вам дав. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Богородиця, як мати, усім Серцем радіє тому, що за 40 останніх років багато сердець відкрилось Її посланням і Її присутності. Її материнське Серце радіє й дякує. Тільки мати може так трепетно ставитися до дитини, так бажати їй добра, завжди прагнути до неї та чуйно стежити за кожним її кроком. Матір Марія радіє та дякує за те, що ми прийняли Її заклики, хоча повинно бути навпаки. Це нам потрібно дякувати Богородиці за Її близькість, за звернені до нас заклики, сповнені надією й любов’ю до кожного серця.

Марія радіє, коли нам добре, коли живемо в любові. Тільки любляче серце може радіти, коли іншому добре, може бачити добре в ближньому й намагається добро примножити. Ми покликані вміти бачити в людях хороше. Тільки чисте серце може бачити іншу людину чистою й постарається виправдати всі її недоліки.

Святий Іван-Павло II у своєму апостольському посланні «На порозі нового тисячоліття» формулює програму для Церкви, спільноти й кожного християнина зокрема. Він закликає нас учитися бачити в іншій людині брата, бачити тайну Святої Трійці, Котра живе в кожному з нас. Святий Папа запрошує нас виховувати в собі духовність єднання. Усі ми пов’язані між собою, і благо іншої людини – це й наше благо. Зло іншого – наше зло.

І в цьому, і в попередніх посланнях Богородиця нам прямо говорить, що зло існує, що є лукавий, сатана, який завжди хоче принести розбрат, віддалити нас від джерела й зосередження життя – від Бога. Вибір на користь Бога – це водночас вибір на користь добра в нас і навколо нас. Вибір на користь Бога – це вибір на користь здоров’я, цілісності та миру як навколо нас, так і в нашому тілі та серці.

Зробімо вибір на користь Бога, до Якого Богородиця, Цариця миру, нас терпляче й наполегливо веде. Вона знає дорогу як ніхто інший, Вона знає, як нам зустріти Бога, Яким сповнена вона, Непорочна Матір, благодаті повна.

Молитва
Діво Маріє, Царице миру, Ти кличеш нас у цьому посланні до молитви за мир і свободу. Багато сердець зараз невільні та неспокійні. Багато сердець сповнені страхом і тривогою за себе та своїх близьких. Ми відчуваємо себе втраченими, відчуваємо, що в цьому нестабільному світі нам загрожує небезпека. Багато зі страху захворіти вірусом, упали в тривожний стан і темряву, з якої не бачать ніякого виходу.
O Маріє! Ти жила на землі, Ти пройшла через усе, через що проходимо тут і ми. Заступайся за нас, молися за нас і разом із нами, щоб ми могли пізнати й зустріти Бога, Якого зустріла й пізнала Ти. Випроси нам зцілення серця, душі й тіла від усього, що нам загрожує та шкодить. Доручаємо Тобі, Мати Маріє, усіх постраждалих від хвороби, немічних і прикутих до ліжка. Зміцни їх Своїм материнським заступництвом і близькістю. Амінь.
Переглядів 399
Додати коментар

Послання Богородиці, 20 листопада 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас з особливою любов’ю вершити і дотримуватись усіх послань, які вам даю. Дорогі діти, Бог не хоче вас теплихі нерішучих, але хоче, щоб ви Йому цілковито віддалися. Знаєте, що люблю вас і згораю з любові для вас. Тому, дорогі діти, і ви вирішіть вибрати любов, щоб горіли й пізнавали Божу любов день у день. Дорогі діти, вирішіть вибрати любов, щоб любов запанувала у всіх вас, але не людська любов, а любов Божа. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 255 517
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2021 (30)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)