![Свідчення з Меджугор’я: Кожного разу коли ми беремо в руки розарій поруч з нами є Богородиця Свідчення з Меджугор’я: Кожного разу коли ми беремо в руки розарій поруч з нами є Богородиця](/uploads/posts/2014-12/thumbs/1418283029_medjugorje.jpg)
Послання Богородиці, 25 січня 2007., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Покладіть Святе Письмо на видне місце у ваших сім’ях та читайте його. Так пізнаєте молитву серцем –і ваші думки будуть в Бозі. Не забувайте, що ви, немов польова квітка, є проминаючі, її видно здалеку, та за мить вона зникає. Дітоньки, залиште знак доброти й любові, де б ви не проходили, і Бог благословить вас обильністю Свого благословення. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.