Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Свічення візіонерки Марії Лунетті під час молитовної зустрічі за мир через програму zoom. 3 грудня 2022 року, Меджуґор’є.

Свічення візіонерки Марії Лунетті під час молитовної зустрічі за мир через програму zoom. 3 грудня 2022 року, Меджуґор’є.

  • 16 грудня 2022, 12:31
3 грудня 2022 року, під час спільної молитви за мир через програму zoom, з візіонеркою Марією Лунетті, на якій відбулися молитва Вервиці та момент явління Діви Марії, візіонерка Марія  поділилася своїм досвідом зустрічі з Богородицею:

«Під час об’явлення я ввірила Богородиці всіх нас, наші наміри. Я просила Богородицю й молилася за мир. Із простягнутими руками Діва Марія молилася над нами. Сподіваюся, і над всіма вами, з’єднаними з нами в молитві. Вона молилася Своєю рідною мовою, якої я не розуміла. Богородиця благословила всіх нас і сказала: «Ідіть з миром Божим». І відійшла.

Об’явлення було досить тривалим, отже, лише - молитва. Дякуємо Матері Божій за Її присутність, за Її молитву. Тут [у Меджугор'ї] Богородиця, безумовно, є Царицею миру, тому ми покладаємося на Неї, просимо миру, щоб сказати вам, що ви не самотні та що ми з вами.
Усі, у кого хтось загинув, хто в скруті, ми з вами по-особливому. Знаємо, бо «на своїй шкірі» відчули війну. Тому ми в особливий спосіб близькі до вас, молимося за вас і просимо благословення та захисту Пресвятої Богородиці для всіх вас.

І ви моліться, тому що в одному з послань Богородиця сказала: «Якщо ви будете більше молитися, війна триватиме менше». Ми знаємо, що ця війна не від Бога, а від сатани. Тому молимося, щоб молитва й Бог перемогли своїм миром. В особливий спосіб зараз в Адвенті ми чекаємо Ісуса, Який народиться в наших серцях. Молімося, щоб Він народився і у вас, щоб мали мир.

За заступництвом Пречистої Діви Марії, Цариці миру, Яка тут нам являється, молімося разом і зміцнюймося у вірі. Щоб навіть через це випробування ми стали ще сильнішими в молитві та вірі. Богородиця сказала нам у Фатімі, що перемога Її Непорочного Серця обов’язково прийде.

Війну приніс сатана і тому, брат убиває брата. Це не від Бога. Ми просимо, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася. Ми з вами в печалі, ми з вами в радості.

Ми знаємо, що багато матерів оплакують своїх синів і дочок, і кажемо всім вам: ми з вами й молимося за вас. Амінь».

 

Переглядів 3 660
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 9 червня 1984р.
"Дорогі діти! Завтра ввечері моліться про Духа істини. Особливо ви з парафії. Бо ви потребуєте Духа істини, щоб могти передавати послання, такими, якими вони є, нічого не додаючи до них і не забираючи, такими, якими Я їх сказала. Моліться, щоб Святий Дух надихнув вас духом молитви, щоб ви більше молилися. Я, ваша Мати, кажу вам, що ви мало молитеся. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик!”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 332 608
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Грудень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Грудень 2025 (8)
Листопад 2025 (29)
Жовтень 2025 (43)
Вересень 2025 (44)
Серпень 2025 (44)
Липень 2025 (42)