Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Я молюся за те, щоб на наступний рік змогла привезти до Меджугор’є більше дітей

Я молюся за те, щоб на наступний рік змогла привезти до Меджугор’є більше дітей

  • 01 жовтня 2015, 10:42
Я молюся за те, щоб на наступний рік змогла привезти до Меджугор’є більше дітейУже з 1993 р. в румунському містечку Діва, що знаходиться у регіоні Ерделі, активно діє асоціація Св.Франциска, яку заснував францисканський священик Бойте Саба. Будинок для дітей сиріт, які залишилися без батьківської опіки, також є частиною цієї асоціації.

В домі проживає 196 осіб . Мс.Сецілія Палко, яка минулого тижня привезла у паломництво в Меджугор’є більше ніж 50 дітлахів та яка являється відповідальною за цей сиротинець, і це все завдяки добрим людям, сказала нам , що вдячна Богові за це паломництво, яке Він подарував і також за те, що у програмі нашої радіо-станції Світ Меджугор’є вона отримала таку можливість розповісти про сиротинець, про його засновника, а також про дітей, які живуть у сиротинці.. Разом із нею  до нас завітало ще 2-є дівчат – 13-річна Каталіна Молдован та 14-річна Лаура Сегарцеану. Місіс Сесілія сказала, що під час свого першого візиту до Меджугорє, вона зрозуміла, що повинна якнайшвидше привезти сюди із дому дітей , або хоча б деяких із них. Вона сказала нам :" Я розповіла своїм колегам та друзями про Об’явлення Богородиці , ми говорили про те наскільки Богородиця є близькою до нас. Кожного року молюся за те, щоб усе більше і більше дітей могла  привозити сюди - у це святе місце. Ось тому я відчуваю, що цього недостатньо лише говорити слова подяки тим, хто допоміг мені доставити діток сюди ”. Дівчинка Каталіна сказала нам, що вона проживає у цьому будинку уже 10 років: "Я надзвичайно щаслива, що живу в домі. Приїхала сюди щоб молитися за те, щоб знайшлися мої батьки до того часу, як мені виповниться 18 років, щоб я почала любити їх та більше  не ображалася на них.Я так люблю гору Хреста і минулої ночі я ходила на Адорацію. Була  дуже вражена вірою тих людей, які молилися перед Пресвятими Дарами."

 

Лаура сказала, що найбільша радість для неї – це бути в Меджугор'є і також додала, що вона молиться за усіх тих діток, які не мають можливості потрапити сюди.

Переглядів 3 036
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 травня 2001., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! У цей благодатний час закликаю вас до молитви. Дітоньки, багато працюєте, але без Божого благословення. Благословляйте й шукайте мудрості Духа Святого, щоб вас провадив у цей час, щоб ви зрозуміли й жили в благодаті цього часу. Навертайтеся, дітоньки, і схиліть коліна в тиші вашого серця. Поставте Бога в центрі вашого буття, щоб так ви могли в радості свідчити про красу, яку Бог безустанно дає у вашому житті. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 319 539
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Квітень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2025 (23)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)
Січень 2025 (45)
Грудень 2024 (52)
Листопад 2024 (34)