Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б (РКЦ)

Літургійні читання на урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б (РКЦ)

  • 07 червня 2024, 00:30

Римо-католицький календар

Урочистість Пресвятого Серця Ісуса, рік Б

Перше читання
Ос 11, 1. 3-4. 8в-9

Читання з Книги пророка Осії.

Так говорить Господь Бог: «Коли Ізрáїль був дитятком, Я полюбив його, і з Єгипту покликав Я Мого сина. Це Я вчив Ефраїма ходити, брав їх за руки, але вони не розуміли, що це Я доглядав їх. Я притягав їх людськими узами, — узами любові. Я був для них, наче той, хто підносить дитя до своєї щоки. Я нахилявсь над ними й давав їм їсти.
Серце Моє обернулось в Мені, зворушилось усе нутро Моє. Не виконаю палаючого гніву Мого, не буду більше нищити Ефраїма, бо Я — Бог, не людина; Святий посеред тебе; Я не вломлюся в місто».

Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Іс 12, 2-3. 4бвг. 5-6 (П.: пор. 3)

Будете пити із джерел спасіння.
Або: У радості будете черпати воду із джерел спасіння.

Ось Бог — моє спасіння! Я уповаю і не боюся,*
бо Господь моя сила і моя пісня, 
Він — моє спасіння! *
Ви будете з радістю черпати воду з джерел спасіння.

Хваліте Господа, *
признавайте Його Ім’я!
Розголосіть між народами про Його діла великі, *
нагадуйте, що Ім’я Його величне!

Співайте Господу, бо Він учинив велике; *
нехай про це по всій землі взнають!
Ликуйте й веселіться, мешканці Сіону! *
Бо Святий Ізрáїля — великий у твоєму лоні.

Друге читання
Еф 3, 8-12. 14–19

Читання з Послання святого апостола Павла до ефесян.

Брати! Мені, найменшому з усіх святих, дана ця благодать: благовістити язичникам незбагненне багатство Христа і просвітити всіх, у чому полягає здійснення таємниці, що від віків була схована в Бозі, Котрий усе створив, щоби правителі і влади на небесах могли тепер зрозуміти через Церкву багатогранну Божу премудрість, згідно з відвічним рішенням, яке Він здійснив у Христі Ісусі, нашому Господі, в Котрому ми маємо відвагу й доступ в упованні через віру в Нього.
Я схиляюсь свої коліна перед Отцем, від якого має ім’я кожне батьківство на небесах і на землі, щоби за багатством своєї слави Він дав вам через свого Духа зміцнитися силою у внутрішній людині, щоби через віру Христос оселився у ваших серцях, аби ви, укорінені й засновані на любові, разом з усіма святими змогли зрозуміти, що це за ширина й довжина, висота й глибина, і пізнати Христову любов, яка сягає за межі пізнання, щоб наповнилися ви всякою Божою повнотою.

Слово Боже.

Спів перед Євангелієм
Мт 11, 29аб

Алілуя, алілуя, алілуя.

Візьміть Моє ярмо на себе і навчіться від Мене,
бо Я лагідний і покірний серцем.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Йн 19, 31-37

 Читання святого Євангелія від Йоана.

Оскільки була п’ятниця, День Приготування, то юдеї, щоб не залишилися на хресті тіла в суботу, тому що був великий день тієї суботи, просили Пилата, аби перебили їхні голінки й забрали. Тож воїни прийшли і перебили голінки першому й другому, розп’ятому з Ним. Підійшовши же до Ісуса, побачили, що Він уже помер, і не стали перебивати Йому голінок. Але один з воїнів списом проколов Йому бік, і тут же витекли кров та вода. А той, хто бачив, засвідчив, — і правдиве його свідчення.  І він знає, що каже правдиві речі, щоб і ви повірили. Бо сталося це, аби збулося Писання: «Кістка Його не буде поламана». І знову ж, у іншому місці Писання говориться: «Будуть дивитися на Того, кого прокололи».

Слово Господнє.

Переглядів 36
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 2003., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю наблизитись до Мого Серця. Тільки так ви зрозумієте дар Моєї присутності тут, посеред вас. Я бажаю вас, дітоньки, привести до Серця Мого Сина Ісуса. Але ви опираєтеся й не хочете відкрити своїх сердець молитві. Я знову закликаю вас, дітоньки: не будьте глухими, але зрозумійте Мій заклик, який для вас є спасінням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 305 787
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (50)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)