Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на спомин свв. Тимотея і Тита (РКЦ)

Літургійні читання на спомин свв. Тимотея і Тита (РКЦ)

  • 26 січня 2021, 00:30

Римо-католицький календар

Спомин свв. Тимотея і Тита

Перше читання
2 Тим 1, 1-8

Читання з Другого Послання святого апостола Павла до Тимотея

Павло, з волі Божої апостол Ісуса Христа, за обітницею життя, що в Ісусі Христі, – до Тимотея, улюбленого сина: благодать, милість і мир, від Бога Отця та Ісуса Христа, Господа нашого. Дякую Богові, якому від предків служу з чистим сумлінням, що постійно, вдень і вночі, пам’ятаю про тебе в моїх молитвах, бажаючи бачити тебе, згадуючи твої сльози, аби наповнитися радістю. Згадую твою щиру віру, яка спочатку оселилася в твоїй бабусі Лоїді та в твоїй матері Євникії; я впевнений, що вона є і в тобі. Я тому нагадую тобі це, щоб ти зігрівав Божий дар, який є в тобі через покладання моїх рук. Адже Бог не дав нам духа страху, але духа сили, любові й розсудливості. Тому не соромся свідчити про нашого Господа, ні мене – Його в’язня. Але злигодні за Євангеліє перенось силою Бога.
//

Слово Боже

Або:
Тит 1, 1-5

Читання з Послання святого апостола Павла до Тита

Павло, раб Божий, апостол Ісуса Христа, згідно з вірою Божих вибраних і пізнанням істини, згідно з побожністю, в надії на вічне життя, яке обіцяв перед вічними часами Бог, у якому немає неправди. Він же свого часу об’явив своє Слово проповіддю, яка була доручена мені за наказом нашого Спасителя Бога, – до Тита, справжнього сина за спільною вірою: благодать і мир від Бога Отця і Ісуса Христа, нашого Спасителя. Для того я залишив тебе на Криті, щоб ти впорядкував недокінчене й наставив пресвітерів у містах, як я тобі звелів.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 96, 1-2. 3 і 7. 8а і 10

Усім звіщайте про діла Господні

Заспівайте Господу нову пісню! *
Співай Господу, вся земле!
Співайте Господу, благословляйте Його Ім’я, *
день у день сповіщайте про Його спасіння.

Звістіть між народами Його славу, *
серед усіх племен – дивовижні Його діла.
Покоління народів, принесіть Господу, *
віддайте Господу славу і честь.

Віддайте Господу славу Його Імені, *
Сповістіть між народами: «Господь зацарював!»
Адже твердо стоїть світ, – він не захитається. *
Він справедливо буде судити народи!

Спів перед Євангелієм
Лк 4, 18

Алілуя, алілуя, алілуя

Господь послав Мене благовістити убогим,
проповідувати полоненим визволення.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 10, 1-9

† Читання святого Євангелія від Луки

У той час призначив Господь інших сімдесят двох і послав їх по два попереду себе до кожного міста й місцевості, куди сам мав іти. І Він промовив до них: «Жниво велике, а женців мало; тож благайте Господаря жнив, щоби послав робітників на свої жнива. Ідіть: Я посилаю вас, як ягнят між вовків! Не беріть ні торби, ні палиці, ні взуття, і нікого в дорозі не вітайте. До якого тільки дому ввійдете, спочатку кажіть: "Мир цьому дому!” І коли буде там син миру, спочине на ньому мир ваш; коли ж ні, – до вас повернеться. В тому ж домі перебувайте, їжте й пийте, що там є, бо робітник гідний своєї платні. Не переходьте з дому в дім. І в яке тільки місто ввійдете, і де приймуть вас, їжте те, що покладуть вам; оздоровляйте недужих, які там є, кажіть їм: "Наблизилося до вас Боже Царство!”»

Слово Господнє

Переглядів 2 476
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 березня 2011., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні в особливий спосіб хочу закликати вас до навернення. Нехай від сьогодні почнеться нове життя у вашому серці. Діти, хочу бачити ваше ТАК, і нехай ваше життя буде радісним проживанням Божої волі в кожній миті вашого життя. Я вас в особливий спосіб сьогодні благословляю Моїм Материнським благословенням миру, любові та єдності в Моєму Серці й у Серці Мого Сина Ісуса. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 301 693
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2024 (59)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (46)