Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок ХІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХІV звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 07 липня 2020, 00:30

Римо-католицький календар

Вівторок ХІV звичайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Ос 8, 4-7. 11-13

Читання з Книги пророка Осії

Так говорить Господь: «Вони царів у Ізраїлі настановили, та не від Мене; князів собі робили, а Я про те не відав. Вони зі свого срібла і золота свого вчинили собі ідолів – собі на погубу. Твого бичка, о Самаріє, Я відкинув; гнів Мій на них палає. Доки вони очиститись не зможуть? Бо бичок самарійський від Ізраїля походить: то ремісник зробив його і він – не Бог, тому на тріски розлетиться. Адже вони сіють вітер, та пожнуть бурю: на їхньому стеблі немає колосся, муки воно не вродить; а як і вродить, то чужі його поглинуть. Ефраїм намножив собі жертовників, щоб грішити; жертовники й були для нього, щоб грішити. Хоч би Я написав йому і тьму Моїх законів – вони б їх за щось чуже вважали! Їм жертви до вподоби. Нехай жертвують м’ясо й споживають! Але Господу вони не угодні. Тепер Він пригадає їхню несправедливість і за гріхи їх покарає: вони повернуться у Єгипет».
//

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 115 (114), 3-4. 5-6. 7аб-8. 9-10 (П.: пор. 9а)

Хай весь Ізраїль Богу довіряє

Або: Алілуя

Наш Бог – на небі! *
Все, що забажав зробив Він.
Їхні ідоли – це золото й срібло, *
людських рук творіння.

Вони мають уста, та не говорять; *
мають очі, та не бачать;
мають вуха, та не чують; *
мають ніздрі, та запаху не сприймають;

Вони мають руки, та не можуть доторкнутись; *
мають ноги, та не ходять.
Ті, хто їх виробляє, подібними до них стануть, – *
усі, які на них покладають надію.

Ізраїлю, Господу довірся! *
Він – їхня поміч і щит їхній.
Дім Аарона, Господу довірся. *
Він – їхня поміч і щит їхній.

Спів перед Євангелієм
Мт 4, 23

Алілуя, алілуя, алілуя

Ісус звіщав Добру Новину про царство
і лікував всякі хвороби в народі.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 9, 32-38

Читання святого Євангелія від Матея

Того часу привели до Ісуса німого чоловіка, біснуватого. Коли був вигнаний біс, німий заговорив. І здивувалися люди, перемовляючись: «Ніколи не було такого в Ізраїлі!» А фарисеї говорили: «То князем бісівським виганяє Він бісів». Ісус обходив усі міста й села, навчаючи в їхніх синагогах, проповідуючи Євангеліє Царства й зцілюючи всяку недугу і всяку хворобу. Побачивши ж юрби, Він змилосердився над ними, оскільки були втомлені та розпорошені, наче вівці, які не мають пастуха. Якось каже Ісус своїм учням: «Жнива великі, а женців мало. Тож благайте Господаря жнив, щоби послав робітників на свої жнива».

Слово Господнє

Переглядів 359
Додати коментар

Послання Богородиці, цариці Миру, через візіонерку Міріану Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! Не майте затверділі, закриті і повні страху серця. Дозвольте моїй материнській любові освітити і наповнити їх любов’ю і надією, щоб вам, як мати заспокоїла ваші болі, бо я їх знаю, я їх досвідчила. Біль підносить і є найбільшою молитвою. Мій Син особливо любить тих, хто страждає від болі. Він послав мене до вас, щоб заспокоїти їх і принести надію. Довіряйте Йому. Знаю, що вам важко, бо навколо себе бачите все більше темряви. Діти мої, її потрібно розбити молитвою і любов’ю. Той, хто молиться і любить, не боїться, він має надію і милосердну любов, бачить світло і бачить мого Сина. Як своїх апостолів закликаю вас старатися бути прикладом милосердної любові і надії. Завжди знову моліться за щораз більше любові, бо милосердна любов приносить світло, яке розбиває всяку темряву, приносить мого Сина. Не бійтеся, ви не самі, я з вами. Прошу вас, щоб ви молилися за своїх пастирів, щоб в кожній хвилі мали любов, щоби з любов ’ю трудились для мого Сина, через Нього і на Йього спомин. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 252 179
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2021 (65)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)