Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на п’ятницю ХІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на п’ятницю ХІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 26 червня 2020, 00:30

Римо-католицький календар

П’ятниця ХІІ тижня, рік ІІ

Перше читання
2 Цар 25, 1-12

Читання з Другої Книги Царів.

    На дев’ятому році його царювання, на десятому місяці, десятого дня місяця прийшов Навуходоносор, вавилонський цар, з усім своїм військом проти Єрусалиму, отаборився проти нього й вишикував проти нього башти. І отак місто було в облозі аж до одинадцятого року царя Седекії. А на дев’ятий день четвертого місяця голод у місті став сильний, і простолюддя не мало що їсти. 
    Тоді зроблено пролом у місті, і цар з усіма військовими утік уночі через ворота між двома мурами, що коло царського саду, – халдеї ж були навкруги міста, – та й пустився дорогою Арава, але халдейське військо погналося за царем і наздогнало його в єрихонській долині, тим часом, як його військо розбіглося геть від нього. 
    Халдеї упіймали царя й повели його до вавилонського царя у Рівлу, а цей вирік над ним засуд. Він повелів убити синів Седекії перед його очима, самому ж Седекеї виколов очі, закував у кайдани й відвів у Вавилон.
    На п’ятому місяці, сьомого дня місяця, – це було на дев’ятнадятому році Навуходоносора, вавилонського царя, прибув у Єрусалим Невузардан, начальник охорони, слуга вавилонського царя, та й спалив Господній храм і царський палац, усі будинки в Єрусалимі, усі, що були більші, пустив димом. Халдейське військо, що було під начальником охорони, зруйнувало мури навкруги Єрусалиму. Решту людей, що зостались були в місті, утікачів, що перекинулись були до вавилонського царя, і решту простих людей вивів Невузардан, начальник охорони. А з бідних людей краю начальник охорони лишив трохи, щоб обробляли виноградники й поля.

  Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 137(136), 1-2. 3. 4-5. 6 (П.: пор. 5а)

Єрусалиме, Тебе не забуду

Над вавилонськими ріками, там ми сиділи й ридали, *
як згадували Сіон.
На вербах, серед нього, *
повісили ми наші гусла.
 
Бо там пісень у нас просили ті, *
що в неволю нас забрали,
просили радости у нас тії, що мук нам завдавали: *
"Співайте нам пісень сіонських!”

Як нам пісень Господніх *
на чужій землі співати?
Якщо тебе, Єрусалиме, я забуду, *
нехай забудеться моя десниця!

Нехай прилипне язик мій до піднебіння, *
коли тебе я не згадаю,
коли Єрусалим я не поставлю *
понад найвищу мою радість.

Спів перед Євангелієм
Мт 8, 17

Алілуя, алілуя, алілуя.

Ісус узяв наші недуги
і поніс наші хвороби.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 8, 1-4

+ Слова Євангелія від святого Матея.

    Коли Ісус сходив з гори, йшла слідом за Ним сила народу. І приступив до Нього прокажений, вклонивсь Йому і мовить: «Господи, коли захочеш, зможеш мене очистити». Ісус простягнув руку й доторкнувсь до нього, кажучи: «Хочу, очисться!» І він негайно же очистився від прокази. 
    Тоді Ісус промовив до нього: «Гляди, не кажи нікому, а йди, покажися священикові й принеси дар, приписаний Мойсеєм, їм на свідоцтво».

  Слово Господнє

Переглядів 663
Додати коментар

Послання Богородиці, 9 жовтня 1986р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Знаєте, що хочу провадити вас на дорозі святості, однак не хочу змушувати вас бути святими насильно. Я хочу, щоб кожен із вас своїми маленькими зреченнями допоміг собі й Мені, щоб вас могла вести, щоб день у день ви були ближче до святості. Тому, дорогі діти, не хочу змушувати вас виконувати послання, але цей тривалий час, що Я з вами, є знаком, що вас безмежно люблю й бажаю, щоби кожен зокрема був святим. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”..

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 367
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (35)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)