Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на субота ХVІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на субота ХVІІІ звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 11 серпня 2018, 09:32

Римо-католицький календар
Субота ХVIII звичачайного тижня, рік ІІ

Перше читання
Ав 1, 12 – 2, 4

Читання з Книги пророка Авакума.

    Чи ж Ти, о Господи, не споконвіку, Бог мій, Святий мій? Ми не помремо! Ти, Господи, навів його лише для суду; Ти, Скеле, призначив його на кару. Очі Твої занадто чисті, щоб на зло глядіти; дивитися на утиск Ти не можеш. Чому б Ти мав дивитись на злочинців, мовчати, коли злий пожирає справедливішого за себе?
    Обходишся з людьми, немов з тією рибою в морі, неначе з плазунами, що без володаря над собою. Він витягає всіх їх вудкою своєю; ловить їх сіткою своєю, збирає у свій невід, тому й радується-веселиться. Тому приносить своїй сітці жертви, палить кадило неводові, бо має від них пай свій ситний і смаковиту страву. Невже він завжди випорожнюватиме свою сітку й немилосердно ввесь час народи вбиватиме?
    Я стану на моїй сторожі, стоятиму на моїй башті і виглядатиму, щоб подивитись, що Він мені скаже й що мені відповісти з приводу моєї скарги.
    І відповів мені Господь і мовив: «Запиши видіння і вирізьби його виразно на таблицях, щоб у бігу можна було прочитати. Бо це видіння – на означений час. Воно віщує про кінець, і не обмане;  та хоч би й забарилось, ти його жди: воно-бо збудеться напевно, не спізниться. Ось воно бундючне, воно нещире – його серце; а праведний з віри своєї буде жити».

   Слово Боже.

Псалом респонсорійний
Пс 9, 8-9. 10-11. 12-13 (П.: пор. 11б)

 Бог тих не кине, що Його шукають.

А Господь повік перебуває, *
Він свій престол поставив для суду.
І правдою судитиме вселенну, *
і народи розсудить справедливо.

Пригнобленому Господь буде захистом, *
і пристановищем у час скрути.
І уповатимуть на Тебе, хто знає Твоє ім’я, *
бо Ти, о Господи, не покидаєш тих, що Тебе шукають.

Співайте Господеві, що сидить на Сіоні, *
звіщайте між народами діла Його величні.
Бо месник крови їх пам’ятає, *
і не забув Він крику вбогих.

Спів перед Євангелієм
Пор. 2 Тм 1, 10б

Алілуя, алілуя, алілуя.

Наш Спаситель, Ісус Христос, знищив смерть
і освітлив життя і нетління Євангелієм.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 17, 14-20

+ Слова Євангелія від святого Матея.

    Один чоловік приступив до Ісуса і, припавши Йому до ніг, просить: «Господи, змилуйся над моїм сином, бо він причинний і тяжко нездужає: часто кидається в огонь, часто й у воду. Я був привів його до Твоїх учнів, та вони не могли його зцілити».
    «Роде невірний та розбещений, – відповів Ісус, – доки Мені з вами бути? Приведіть Мені його сюди!» Ісус погрозив йому, і біс вийшов з хлопця; тож видужав юнак тієї ж миті. 
    Тоді підійшли учні до Ісуса насамоті й спитали: «Чому ми не могли його вигнати?» Ісус сказав їм: «Через  вашу малу віру; бо, істинно кажу вам: Коли матимете віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: „Перенесися звідси туди” – і вона перенесеться. І нічого не буде для вас неможливого».

   Слово Господнє.

Переглядів 1 692
Додати коментар

Послання Богородиці, 2 лютого 2013., Меджуґор’є
"Дорогі діти! Любов мене приводить до вас, любов, якої хочу й вас навчити, – правдива любов. Любов, яку вам Мій Син показав, коли з любові до вас помер на хресті. Любов, яка завжди готова прoщати й просити прощення. Наскільки великою є ваша любов? Моє материнське серце засмучене, коли шукає любов y ваших серцях. Ви не готові з любові підкорити свою волю волі Божій. Ви не можете допомогти Мені, щоб ті, які ще не пізнали Божої любові, її пізнали, бо у вас немає правдивої любові. Посвятіть Мені свої серця - і Я поведу вас. Навчу вас прощати, любити ворогів і жити так, як Мій Син. Не бійтеся за себе. Мій Син не забуває в біді тих, хто любить. Я буду з вами. Буду молити Небесного Отця, щоб вас просвітило світло вічної істини й любові. Моліться за своїх пастирів, щоб через ваш піст і молитву могли вести вас у любові. Дякую вам.” 

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 302 180
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

А Ви були в Меджугор'є?


Червень 2024 (21)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (39)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)