Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на XXVI неділю, рік В (РКЦ)

Літургійні читання на XXVI неділю, рік В (РКЦ)

  • 25 вересня 2016, 00:30

Перше читання
Ам 6, 1а. 4-7

Читання з Книги пророка Амоса

Так говорить всемогутній Господь: «Горе безжурним на Сіоні та безпечним на горі самарійській. Вилежуєтесь на слонових ложах і розтягаєтесь на їхніх постелях; їсте собі ягнят з отари та телят із хліву. Кричать під звуки гарфи, вигадують собі, немов Давид, музичне знаряддя. П’ють вино в великих чашах, намащуються мастьми вельми дорогими і над руїною Йосифа не вболівають. За те ж підуть тепер у полон на чолі полонених, і гульня тих, що вилежувалися, минеться».

Слово Боже

Псалом респонсорійний 
Пс 146(145)

Слав, моя душе, Господа святого.

Що вірність береже повіки, *
що пригнобленому чинить правосуддя,
що дає хліб голодним. *
Господь визволяє в’язнів.

Господь відкриває сліпим очі, *
Господь випростовує похилих,
Господь праведників любить. *
Господь захожих захищає.

Підтримує сироту й удову, – *
дорогу ж нечестивих відвертає.
Господь буде царем повіки, *
твій Бог, Сіоне, по всі роди.

Друге читання
1 Тим 6, 11-16

Читання з Першого послання святого Павла Апостола до Тимотея

О людино Божа, шукай праведності, побожності, віри, любові, терпеливості та лагідності. Борися добрим подвигом віри, тримайся вічного життя, до якого ти був покликаний, склавши добре визнання перед багатьма свідками. Заповідаю тобі перед Богом, Який усе оживляє, та Ісусом Христом, Котрий склав добре свідчення при Понтії Пилаті, – щоб ти зберіг заповідь незаплямованою, бездоганною, аж до Приходу Господа нашого Ісуса Христа, про який свого часу об’явить блаженний і єдиний сильний, Цар царів і Володар володарів, єдиний, Хто має безсмертя і живе в неприступному світлі, Якого ніхто з людей не бачив і бачити не може. Йому честь і влада вічна! Амінь. Слово Боже

Спів перед Євангелієм
2 Кор 8, 9

Алілуя, алілуя, алілуя.

Ісус Христос задля вас став бідним, бувши багатим,
щоб ви Його вбожеством розбагатіли.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Лк 16, 19-31.

† Читання святого Євангелія від Луки

Того часу Ісус сказав до фарисеїв: «Один чоловік був багатий, одягався в багряницю та вісон і розкішно бенкетував щодня. А другий – бідний, на ім’я Лазар, лежав перед його ворітьми у струпах і бажав насититися тим, що падало зі столу багатого; приходили пси й лизали його рани. Сталося, що бідний помер, і віднесли його ангели на лоно Авраама; помер же й багатий, і його поховали. І, терплячи муки аду, він звів свої очі й побачив здалека Авраама та Лазаря на його лоні, й закричав, гукаючи: «Батьку Аврааме, змилосердься наді мною і пошли Лазаря, щоби змочив кінчик свого пальця у воді й охолодив мій язик, бо мучуся в цьому полум’ї». Та Авраам промовив: «Сину, згадай, як ти одержував своє добро за свого життя, а Лазар – одне лихо. А тепер він тут втішається, ти ж – мучишся. І крім усього цього, між нами й вами лежить велика безодня, щоб ті, які бажають перейти звідси до вас, не змогли, і щоби звідти до нас не пере ходили». Той же відказав: «Благаю тебе, батьку, пошли його до дому мого батька, бо маю п’ятьох братів, нехай засвідчить їм, щоб і вони не прийшли на це місце страждання». Та Авраам відповів: «Вони мають Мойсея та пророків: хай їх слухають». А той продовжував: «Ні, батьку Аврааме, коли ж хто з мертвих прийде до них, то покаються» Він же сказав йому: «Якщо Мойсея і пророків не слухають, навіть якби хто з мертвих воскрес, не повірять».

Слово Господнє

Переглядів 1 757
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці 25 червня 2014., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Всевишній дає Мені благодать, що можу бути ще з вами й вести вас у молитві на дорогу миру. Ваші серце та душа прагнуть миру й любові, Бога та Його радості. Тому, дітоньки, моліться, моліться, моліться– і в молитві відкриєте мудрість життя. Я благословляю всіх вас і заступаюсь за кожного з вас перед Моїм Сином Ісусом. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 367
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (35)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)