Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на понеділок ІХ звичайного тижня (РКЦ), рік ІІ

Літургійні читання на понеділок ІХ звичайного тижня (РКЦ), рік ІІ

  • 30 травня 2016, 13:44

Римо-католицький календар

Понеділок ІХ звичайного тижня

Перше читання
2 Пт 1, 2-7

Читання з Другого Послання святого апостола Петра

Брати! Благодать вам і мир хай помножаться в пізнанні Бога й Ісуса, нашого Господа! Усе те, що потрібне для життя і побожності, подарувала нам Його Божа сила – пізнанням Того, хто покликав нас власною славою і чеснотою. Через них даровані нам дорогоцінні та великі обітниці, щоби через них ви стали учасниками божественної природи, уникнувши розтління пожадливістю, яке є у світі. Тому, докладаючи усю пильність, покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті – пізнання, в пізнанні – стриманість, у стриманості – терпеливість, у терпеливості – побожність, у побожності – братерство, а в братерстві – любов.

Слово Боже

 

Псалом респонсорійний
Пс 91(90), 1-2. 14-15аб. 15в-16

На Тебе, Боже, покладу надію

Хто живе під захистом Всевишнього, *
той перебуватиме під покровом Всемогутнього.
Нехай він скаже Господу: +
«Ти – мій притулок, моя твердиня, мій Бог. *
Я на Нього покладатиму надію».

Адже він Мене полюбив, – і Я його визволю. *
Прославлю його, бо він пізнав Моє Ім’я.
Закличе він до Мене – *
і Я до нього відізвуся.

Я з ним у недолі, – *
Я його визволю і прославлю.
Я насичу його довгим віком *
і покажу йому своє спасіння!


Спів перед Євангелієм

Пор. Одкр 1, 5аб

Алілуя, алілуя, алілуя

Ісусе Христе, вірний свідок, первородний з мертвих,
Ти полюбив нас і омив нас від наших гріхів своєю Кров’ю.

Алілуя, алілуя, алілуя


Євангеліє
Мк 12, 1-12

Читання святого Євангелія від Марка

Того часу Ісус почав промовляти до первосвящеників, книжників і старших притчами: «Один чоловік насадив виноградник, зробив огорожу, зладнав давильню, збудував башту і, винайнявши його винарям, від’їхав. У певний час він послав раба до винарів узяти від винарів частину з врожаю виноградника. А вони, схопивши його, побили й відіслали ні з чим. І він знову послав до них іншого раба, – і цьому побили голову та зневажили. І він послав ще одного, а того вони вбили. Отак і інших: деяких били, інших убивали. Ще мав він єдиного улюбленого сина. Нарешті він послав його до них, вважаючи: "Мого сина вони пошанують!” Але ті винарі вирішили між собою: "Це ж спадкоємець! Давайте його вб’ємо – і спадщина буде наша!” І, схопивши, вони вбили його й викинули з виноградника. Отже, що зробить господар виноградника? – Він прийде і вигубить винарів, а виноградник віддасть іншим. Хіба не читали ви цього Писання: "Камінь, що його відкинули будівничі, наріжним каменем став! Від Господа сталося це, і воно є дивним в очах наших”?» І вони шукали нагоди Його схопити, бо зрозуміли, що цю притчу сказав Він про них, але боялися юрби. Тож, залишивши Його, відійшли.

Слово Господнє

Переглядів 3 091
Додати коментар

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, візіонерці Мір’яні Солдо, 18 березня 2023

Візіонерка Мір’яна Солдо мала щоденні об’явлення від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному об’явленні Богородиця, довіривши Мір’яні десяту таємницю, сказала, що буде ще їй являтися раз на рік – 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Об’явлення почалося о 13:33 і тривало до 13:39.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 338 544
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі
«    Травень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2026 (30)
Квітень 2026 (44)
Березень 2026 (42)
Лютий 2026 (35)
Січень 2026 (42)
Грудень 2025 (48)