Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на четвер VII звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

Літургійні читання на четвер VII звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ)

  • 18 травня 2016, 18:00

читання
Як 5, 1-6

Читання з Послання святого апостола Якова

Тепер слухайте ви, багатії, плачте й ридайте над жахливими ва­шими злиднями, які надходять. Ваше багатство зотліло, а ваш одяг сточила міль. Ваше золото й срібло поржаві­ло, і їх іржа свідчитиме проти вас і з’їсть ваші тіла, як вогонь. Ви назби­рали скарбів на останні дні. Ось затримана вами платня робітників, які жали на ваших ни­вах, вже волає, і зойки женців до­сягли вух Господа Сил. Ви розкошували на землі й на­солоджувалися, наситили свої сер­ця неначе на день заколення. Ви засудили й убили Правед­ни­ка; Він вам не чинив опору.

Слово Боже

 

 

Псалом респонсорійний
Пс 49 (48), 14-15аб. 15вг-16. 17-18. 19-20

Блаженні вбогі – їм належить Царство

Такий шлях у тих, у кого надія на себе, *
такий кінець у тих, хто милується тим, що на устах у нього.
Наче овець, їх загнали до шеолу, *
смерть їх випасає.

Праведні запанують над ними; пропаде їхня подоба, – *
шеол житлом для них стане.
Проте Бог визволить мою душу з руки шеолу, – *
адже Він мене прийме.

Не тривожся, коли людина стає багатою, *
коли зростає слава її дому.
Адже коли вона помре, не забере вона нічого, *
і слава її за нею не піде.

Бо за свого життя вона вважає себе благословенною: *
«Прославлятимуть тебе, коли ти маєш успіх».
Вона піде до роду своїх предків, *
аж довіку вони не бачитимуть світла.

 

 

Спів перед Євангелієм
1 Сол 2, 13

Алілуя, алілуя, алілуя

Прийміть Слово Боже не як людське слово,
а як істин­но Бо­же Слово.

Алілуя, алілуя, алілуя

 

 

Євангеліє
Мк 9, 41-50

† Читання святого Євангелія від Марка

Того часу Ісус сказав своїм учням: «Коли хто напоїть вас чашкою води в Моє Ім’я, – адже ви Хри­стові, – то правду кажу вам, що не втра­тить він своєї нагороди. А коли хто спокусить одного з цих малих, які вірять у Мене, то кра­ще йому було би прив’язати жор­новий камінь на свою шию і кину­тися в море. І якщо тебе спокушає твоя рука, відрубай її; краще тобі калікою увій­ти до життя, ніж, маючи обидві руки, потрапити до геєни, в невга­симий вогонь. І якщо твоя нога спокушає тебе, відрубай її; краще тобі ввійти до життя кульгавим, аніж з обома но­га­ми бути вкиненим до геєни. І якщо твоє око спокушає тебе, ви­бери його; краще тобі з одним оком увійти до Божого Царства, ніж, маючи двоє очей, бути вки­не­ним у геєну, де їхній черв’як не гине, і вогонь не гасне.Бо кожний вогнем буде посо­ле­ний. Сіль – добра річ; якщо ж сіль стане несолоною, то чим посолите її? Майте сіль у собі та зберігайте мир між собою».

Слово Господнє

Переглядів 3 132
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 2016., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас повернутися до молитви. У цей благодатний час Бог дозволив Мені вести вас до святості й простоти життя, щоб у малих речах ви відкрили Бога-Творця, щоб ви закохалися в Нього та щоб ваше життя було подякою Всевишньому за все, що Він вам дає. Нехай, дітоньки, ваше життя буде в любові даром для інших, і Бог благословить вас, а ви свідчіть безкорисливо – з любові до Бога. Я з вами й заступаюся перед Своїм Сином за всіх вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 319 932
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Квітень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2025 (46)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)
Січень 2025 (45)
Грудень 2024 (52)
Листопад 2024 (34)