Анна Млінерак із Вуковару, а саме із парафії Св. Йосипа Обручника, була на Молодіжному Фестивалі, який нещодавно проходив в Меджугор’є. У своєму інтерв’ю для medjugorje.hr вона сказала нам, що ...
Послання Богородиці, 25 лютого 1998., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні Я з вами і знову всіх вас закликаю наблизитися до Мене своїми молитвами. В особливий спосіб закликаю вас до зречення в цей час благодаті. Дітоньки, роздумуйте й проживайте муку та смерть Ісусову за кожного з вас через ваші малі жертви. Тільки коли наблизитесь до Ісуса, збагнете безмежну любов, яку Він має до кожного з вас. Молитвою і своїм зреченням станете відкритішими на дар віри та любові до Церкви й людей, які поруч вас. Я вас люблю і благословляю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...