ПРОШУ В ІСУСА МИРУ ДЛЯ ВАС І МИРУ МІЖ ВАМИ Послання Богородиці – Цариці Миру від 25 грудня 2014 року Дорогі діти! І сьогодні на руках приношу вам Свого Сина Ісуса і прошу від Нього мир для вас і мир ...
Послання Богородиці, 25 грудня 1999., Меджуґор'є.
"Дорогі діти! Це час благодаті. Дітоньки, сьогодні в особливий спосіб, із Маленьким Ісусом, Котрого тримаю на Своїх руках, даю вам можливість вибрати мир. Через ваше ТАК для миру й рішення вибрати Бога відкривається вам нова можливість для миру. Тільки так, дітоньки, цей час-століття буде для вас часом миру й добробуту. Тому поставте Маленького Новонародженого Ісуса на перше місце у своєму житті– і Він вас поведе дорогою спасіння. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.
Щорічне послання Богородиці через візіонерку Іванку Іванкович-Елез - 25 червня 2024 року Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню – десяту – таємницю й сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік – у річницю об’явлень. Так сталося й цього року. Об’явлення тривало 6 хвилин (18:37 -18:43). У цей час Іванка була в себе вдома, де присутньою була тільки її сім’я. Після об'явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам таке послання: «Діти Мої, моліться,
Літургійні читання на суботу ХVI звичайного тижня, рік ІІ (РКЦ) Мт 13, 24-30 † Читання святого Євангелія від Матея. Того часу іншу притчу подав людям Ісус, кажучи: «Подібне Царство Небесне до людини, яка посіяла добре насіння на своєму полі. Коли люди спали, прийшов його ворог, посіяв плевели серед пшениці та й пішов собі. А як зійшло збіжжя і дало плід, тоді ж показались і плевели. Тож підійшли слуги господаря і сказали йому: “Пане, хіба не добірне насіння ти посіяв на своєму полі? Звідки ж узялися ...