![](/uploads/posts/2024-03/thumbs/1711872819_cr-ua-2.jpg)
(Цариця миру 18.3.2024)
Христос Воскрес!
Від щиро серця бажаємо вам благословенних Пасхальних свят!
У молитві з вами,
спільнота Світло Марії
Послання Богородиці, 25 травня 2017 року., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Всевишній дозволив Мені знову вас закликати до навернення. Дітоньки, відкрийте ваші серця благодаті, до якої ви всі покликані. Будьте свідками миру й любові в цьому немирному світі. Ваше життя тут, на землі, є проминаючим. Моліться, щоб через молитву ви прагнули неба й небесних речей, і ваші серця будуть бачити все інакше. Ви не самі– Я з вами й заступаюся перед Моїм Сином Ісусом за вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.