![Газета "Світло Марії". Жовтень 2018 Газета "Світло Марії". Жовтень 2018](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1538747776_sm102018.jpg)
Послання Богородиці, 25 вересня 2001., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви, особливо тепер, коли сатана хоче війни й ненависті. Я вас знову закликаю, дітоньки: моліться та постіть, щоб Бог дав вам мир. Свідчіть про мир кожному серцю й будьте носіями миру в цьому немирному світі. Я з вами й заступаюся перед Богом за кожного з вас. А ви не бійтеся, бо хто молиться, не боїться зла й немає ненависті в серці. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.