» » Урочистість святкування Успіння Пресвятої Богородиці в Меджуґор’є

Урочистість святкування Успіння Пресвятої Богородиці в Меджуґор’є

  • 22 серпня 2017, 15:59

 

Урочистість святкування  Успіння Пресвятої Богородиці в Меджуґор’єДнями в Меджуґор’є прибули кілька десятків тисяч паломників із нагоди урочистості Успіння Пресвятої Богородиці. Шістнадцять Святих Мес було відсвятковано в церкві Святого Якова, капличці для Адорацій та в літньому вівтарі. В Інформаційному Офісі були зареєстровані групи з Словенії, Італії, Німеччини, Австрії, Польщі, Англії, Сполучених Штатів, Ірландії, України, Словаччини, Франції, Чехії, Угорщини, Лівану, Хорватії, Боснії та Герцеговини. В парафіяльній церкві об 11:00 Святу Месу відсвяткував отець Звонімір Павчіч, а також о 19:00 була відсвяткована основна урочиста Свята Меса, яку вів отець Антоніо Шакота. В ній прийняло участь 82 інших священнослужителі.

Оець Звонімір сказав у своїй проповіді, що нам не слід боятися дракона(князя) цього світу, бо остаточна перемога в Божих руках: «Тому необхідно залишатися вірними і бути готовими дати свідчення Богу про своє життя, як і Марія дала та багато святих нашої Церкви. Сьогодні ми єднаємось в цій Літутургії, святкуючи не тільки величне небовзяття Богородиці, але й таємницю нашого спасіння через Ісуса Христа та віру в те, що і ми одного дня будемо взяті на небо. Це свято поєднує в собі усі ці реалії і саме тому цей день є таким дорогим для багатьох вірних та таким реальним для людей. Ось чому стільки паломників по всьому світу вирушають у прощі до Марійських Святинь благаючи про Її заступництво, щоб  кожен з нас залишався вірним Богові в цих життєвих мандрівках, до кінця.»

Багато паломників босоніж прибули в Меджуґор’є, пройшовши не один кілометр. Сповіді розпочалися рано вранці, а перша Свята Меса відбулася в 5:00. Іноземні паломники продовжили своє паломництво з молитви на Горі Об’явлень та на горі, де височіє Хрест.  (Фотографії)

Переглядів 806
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 2 серпня 2013
Дорогі діти, якщо б ви тільки з повною довірою відкрили Мені свої серця все б зрозуміли. Зрозуміли б, з якою любов’ю вас за кликаю, з якою любов’ю хочу вас перемінити – зробити щасливими. З якою любов’ю хочу зробити вас послідовниками Мого Сина і дати вам мир в повно ті Мого Сина.Зрозуміли б незмірну велич Моєї материнської любові. Тому, діти Мої,моліться, тому що через молитву росте ваша віра та народжується любов, з якою навіть хрест не є нестерпним, оскільк и не несете його самі. В спільноті з Моїм Сином прославляйте ім’я Небесного Отця. Моліться, моліться про дар любові, бо любов – єдина істина. Вона все пробачає, всім служить і в кожному бачить брата. Діти Мої, апостоли Мої, велику довіру Небесний Отець дав вам через Мене, Свою рабу, щоб ви допомогли тим, які Його не знають, примиритися з Ним і Його наслідувати. Ось чому Я вчу вас любові, тому що тільки якщо будете мати любов, ви зможете відповісти Йому. Знову закликаю вас: любіть своїх пастирів і моліться, щоб в цей важкий час під їх керівництвом Ім'я Мого Сина прославилося. Дякую вам!

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116724
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати