» » Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвали

Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвали

  • 11 травня 2017, 14:33

Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвалиГуманітарна Асоціація «Руки Марії» була заснована в Меджуґор'є у липні 2016 р.Б., з метою надання допомоги бідним і всім тим, хто є потребуючим. До початку виникнення Асоціації, її члени протягом трьох років вели активну працю в одному з офісів Меджуґор'є. Їх діяльність є відповіддю на поклик Цариці Миру: «Дорогі діти! Закликаю вас, щоб ви були любов’ю там, де панує ненависть і їжею там, де панує голод. Дітоньки, відкрийте ваші серця і хай ваші руки будуть протягнуті і щедрі, аби кожне творіння через вас дякувало Господу Творцеві. Дітоньки, моліться і відкрийте серця для Божої любові, але це неможливо, якщо ви не молитеся. Тому моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик». (Послання, яке дала Богородиця 25 вересня 2004 р. Б.)

Більше 90 добровольців протягом короткого періоду часу приєдналися до цієї Асоціації. Це в основному молоді люди з Меджуґор'є і Brotnjo, які мають велике бажання безкорисно подарувати свій час своїм братам і сестрам в потребі. Члени Асоціації на регулярній основі зустрічаються під час молитовних зустрічей, а також мають професійні зустрічі та беруть активну участь в діяльності Асоціації.

«Ми дякуємо усім, хто досі задіяний у наших проектах і допомає  робити добро й нести надію тим, хто її втратив, ширити любов та мир. Завдяки вашій допомозі, ми радіємо з того, що «Рук Марії» стає все більше і більше».

В середу, 3 травня, волонтери виконали велике бажання однієї паломниці та на своїх руках винесли її на Гору Об’явлень. Вони сказали, що для них це гордість показати власними діями, яким чином функціонує  Асоціація «Руки Марії».

Більше інформації про Асоціацію ви можете отримати за цим посиланням:

www.facebook.com/www.marijineruke.ba

(Фото)

Переглядів 213
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 25 серпня 1999
Дорогі діти! Також сьогодні Я закликаю вас славити Бога Творця у кольорах і барвах природи. Він і через найменшу квітку також говорить про красу і глибину Його любові до вас, бо з цієї любові Він сотворив вас. Дітоньки, нехай молитва пливе з ваших сердець, як свіжа вода з джерела. Нехай пшеничні поля говорять вам про Боже милосердя над кожним створінням. Ось чому, відновіть молитву подяки за все, що Він дає вам. Дякую, що відповіли на Мій заклик.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 87227
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Травень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати