» » Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвали

Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвали

  • 11 травня 2017, 14:33

Гуматінарна Асоціація «Руки Марії» продовжує свою активну діяльність, гідну похвалиГуманітарна Асоціація «Руки Марії» була заснована в Меджуґор'є у липні 2016 р.Б., з метою надання допомоги бідним і всім тим, хто є потребуючим. До початку виникнення Асоціації, її члени протягом трьох років вели активну працю в одному з офісів Меджуґор'є. Їх діяльність є відповіддю на поклик Цариці Миру: «Дорогі діти! Закликаю вас, щоб ви були любов’ю там, де панує ненависть і їжею там, де панує голод. Дітоньки, відкрийте ваші серця і хай ваші руки будуть протягнуті і щедрі, аби кожне творіння через вас дякувало Господу Творцеві. Дітоньки, моліться і відкрийте серця для Божої любові, але це неможливо, якщо ви не молитеся. Тому моліться, моліться, моліться. Дякую, що відповіли на Мій заклик». (Послання, яке дала Богородиця 25 вересня 2004 р. Б.)

Більше 90 добровольців протягом короткого періоду часу приєдналися до цієї Асоціації. Це в основному молоді люди з Меджуґор'є і Brotnjo, які мають велике бажання безкорисно подарувати свій час своїм братам і сестрам в потребі. Члени Асоціації на регулярній основі зустрічаються під час молитовних зустрічей, а також мають професійні зустрічі та беруть активну участь в діяльності Асоціації.

«Ми дякуємо усім, хто досі задіяний у наших проектах і допомає  робити добро й нести надію тим, хто її втратив, ширити любов та мир. Завдяки вашій допомозі, ми радіємо з того, що «Рук Марії» стає все більше і більше».

В середу, 3 травня, волонтери виконали велике бажання однієї паломниці та на своїх руках винесли її на Гору Об’явлень. Вони сказали, що для них це гордість показати власними діями, яким чином функціонує  Асоціація «Руки Марії».

Більше інформації про Асоціацію ви можете отримати за цим посиланням:

www.facebook.com/www.marijineruke.ba

(Фото)

Переглядів 287
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 14 листопада 1985р.
“Дорогі діти! Я, ваша Мати, люблю вас і бажаю заохотити вас до молитви. Дорогі діти, Я невтомна і закликаю вас і тоді, коли ви далеко від Мого Серця. Я — Мати, й хоча відчуваю біль за кожного, хто заблукав, легко прощаю і тішусь кожній дитині, яка повернеться до Мене. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 95175
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Липень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати