» » Великопісна лекція, проведена у Меджугор’є

Великопісна лекція, проведена у Меджугор’є

  • 26 березня 2015, 13:13
Великопісна лекція, проведена у Меджугор’єВ Меджугор’є 17 березня о 19.00  було проведено великопісну лекцію на тему "Мужчина, як чоловік та батько" в Залі Св. Йоана Павла II. Лектором виступила Йозефіна Шкаріца – фахівець у школі медицини та радник з питань шлюбу та сім'ї, яка уже протягом багатьох років  працює в Єпархії Шибенику. Бесіда проходила у переддень свята Св. Йосифа – святого заступника сім’ї та батька.
Читаючи тему лекції Др. Шкаріца сказала: «Це тільки одне звання і кожне речення, яке буде вимовлене на додаток до нього саме по собі може бути ще одним званням, оскільки жодна людина не є досконалою по своїй суті. Біля чоловіка є дружина, вони одружені та перебувають в любові. Вони є партнерами, які поділяють усе та в кожного з них є своя роль. Вони живуть разом не тільки своїм заміжжям, але вони також і працюють, виходять поза межі дому, інколи вони перебувають в певному культурному середовищі. Крім цього, в той самий час вони обидвоє є відповідальними за свій шлюб, за те щоб він вцілів та повинні кожного дня інвестувати в нього, не очікуючи того, що це може зробити хтось інший замість них. Коли у них з’являються діти, є багато речей задіяних у їхні стосунки, оскільки хороший шлюб є добрим фундаментом для серйозного виховання дітей. Ці двоє людей повинні вступити в свій шлюб будучи зрілими та із думкою про те, що вони є двоє однаково відповідальними за успішність свого подружжя та їм обом  потрібно дати своїм дітям освіту.
Цього вечора, я б хотіла відкрити чоловікам ті прекрасні речі , які містяться всередині душі їх, а також те, чого потребують від них їхні жінки. Вони можуть навіть не здогадуватися про це. Можливо вони думають, що їм необхідно забезпечувати своїх дружин лише фінансово… Зараз жінки є більш фінансово незалежні і вони уже більше не одружуються по розрахунку. Вони одружуються з любові, щоб просто бути з кимось та жити у Любові».
Доктор Шкаріца була також лектором на 15-му Міжнародному Семінарі для Одружених Пар, який  проходив в Меджугор’є з 13 по 16 липня, 2014 р. Б.
Людина
Переглядів 1287
  • 26 березня 2015, 13:13
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 червня 2009., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Радійте зі Мною, навертайтеся в радості та дякуйте Богові за дар Моєї присутності посеред вас. Моліться, щоб у ваших серцях Бог був у центрі вашого життя і своїм життям свідчіть, дітоньки, щоб кожне створіння відчуло Божу любов. Будьте Моїми простягненими руками до кожного створіння, щоб воно наблизилися до Бога любові. Я вас благословляю Моїм Материнським благословенням. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 157054
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати