» » » » Послання для молоді на Младіфесті від кардинала Крістофа Шенборна з Відня

Послання для молоді на Младіфесті від кардинала Крістофа Шенборна з Відня

  • 03 серпня 2020, 22:04
Послання для молоді на Младіфесті від кардинала Крістофа Шенборна з ВідняТак само й цьогоріч до молоді, яка зібралася на Младіфесті, з коротким посланням звернувся кардинал Крістоф Шенборн із Відня. Його листа до молоді прочитав настоятель парафії о. Марінко Шакота ввечері 2-го дня фестивалю. Наводимо повний текст послання кардинала Шенборна до молоді на 31-му Младіфесті.
Дорогі молоді друзі!
Найперше й передусім – шлю вам сердечне вітання й бажаю безлічі благословень на цьому фестивалі!
Дякую, що ви прибули сюди. Дякую всім, хто бере участь через пряму трансляцію.
Я відчуваю глибоку радість від того, що й сам збирався приїхати на Младіфест цього року. На жаль, обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, не дозволили мені цього.
Крім того, два мої захворювання, які, слава Богу, уже минули, але через які я потрапив до групи ризику, усе ще відбирають у мене можливість мандрувати.
Однак, як і щороку, я з вами всім серцем!
Я щиро радий, що девізом нинішнього року вибрані два чудесні фрагменти з Євангелія від Івана. Двоє молодих людей зацікавилися Ісусом. Іван Христитель, разом із яким ці молоді люди пройшли певну школу життя, назвав Ісуса «Агнцем Божим».
Вони пішли за Ісусом, і Він, повернувшись, запитав їх: «Чого вам треба?» Вони відповіли: «Учителю, де перебуваєш?» Він каже їм: «Ходіть та подивіться».
Я особисто часто роздумував над цими уривками й тим, що написано далі: як вони пішли за Ісусом, побачили, де Він живе, і відтак залишилися в Нього.
У ці дні ви напевне задумаєтеся над тим, що ця перша зустріч з Ісусом викликала в обидвох молодих людях і запитаєте себе: як я зустрічаю Ісуса? І як я розказую іншим про мою зустріч із Ним?
Святіший Отець уже написав вам свої думки про це в прекрасному й такому сильному посланні.
Я певен, що багато з вас відчує питання Ісуса: «Чого вам треба?» Це підштовхне вас до наступного питання: «Кого ви шукаєте?»
Я радію в передчутті багатьох благодатей, які будуть вам даровані в ці дні через Божу Матір. Я радію тому, що й ви, як учні Андрій та Іван, розкажете своїм братам, сестрам та друзям про вашу зустріч з Ісусом. Бажаю вам робити це з тим же запалом, з яким робили це Андрій та Іван!
Молімося за Папу Франциска, якому Меджуґор’є повинно бути настільки вдячне! Молімося за мир і якнайшвидше припинення пандемії.
Бажаю вам Божого благословення, захисту Пресвятої Богородиці й доброї дороги з Ісусом! Він – вірний! Він ніколи не розчарує вас.
Ваш Крістоф Кардинал Шенборн
Джерело: radio-medjugorje.com
Переглядів 164
Додати коментар