Літургія на 29 березня, субота

  • 29 березня 2025, 00:30
ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Ос 6, 1-6
Читання з Книги пророка Осії.
Ходіть, до Господа повернімось: бо Він розірвав, Він і зцілить; Він ударив, Він і рани перев’яже. Через два дні Він оживить нас, на третій день на ноги нас поставить, і будемо перед Ним жити. І спізнаваймо, намагаймось Господа спізнати. Його прибуття певне, як зірниця; як дощ, Він до нас прийде; немов весняний дощ, який зрошує землю. Що мені діяти з тобою, Єфраїме? Що мені діяти з тобою, Юдо? Таж любов ваша, немов ранковий туман, мов та роса, що притьмом геть проходить. Тому Я їх навчав через пророків, грозив їм словами Моїх уст, і суд Мій виходить, наче світло. Бо Я бажаю милості, а не жертви; і знання Бога – над всепалення.  Слово Боже.
РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 51, 3-4. 18-19. 20-21аб
Рефрен: Жертви не прагну, лише милосердя.
1.Помилуй мене, Боже, задля милості своєї, *
і через велике своє милосердя зітри мої беззаконня.
Особливо омий мене від мого беззаконня *
і від мого гріха мене очисти.
2.Адже Ти не маєш задоволення від жертви, – *
Всепалення, якби я його приніс, Тобі не до вподоби.
Жертва Богові – це дух сокрушений; *
серцем сокрушеним і впокореним †
Ти, Боже, не погордуєш.
3.Зроби ж Сіонові добро, – з милості Твоєї! *
Збудуй мури Єрусалима!
Тоді приємним Тобі буде *
приношення, всепалення, праведності жертва.
СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Пор. Пс 95, 8аб
Хвала Тобі, Христе, Царю вічної слави.
Сьогодні не робіть закам’янілими серця ваші,
але слухайте голос Господній.
ЄВАНГЕЛІЄ
Лк 18, 9-14
† Читання святого Євангелія від Луки.
Того часу Ісус деяким, переконаним щодо себе, ні би вони праведні, і які  за ніщо мають інших, розповів таку притчу: «Два чоловіки піднялися до храму помолитися: один фарисей, а другий митник. Фарисей, ставши, про себе так молився: “Боже, дякую Тобі, що я не такий, як інші люди, – грабіжники, несправедливі, перелюбники або як оцей митник; я пощу двічі на тиждень, даю десятину з усього, що надбаю”. А митник, здалека стоячи, не смів навіть очей звести до неба, але бив себе в груди, промовляючи: “Боже, будь милосердний до мене, грішного”. Кажу вам, що цей, на відміну від іншого, зійшов до свого дому оправданий, бо кожний, хто буде себе підносити, буде принижений; а той, хто буде принижувати себе, буде піднесений».    Слово Господнє.
Переглядів 143
Додати коментар

Послання Цариці Миру, 25 липня 2014., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Ви не є свідомі тих благодатей, якими живете в цей час, у котрому Всевишній дає вам знаки, щоб ви відкрились і навернулись. Поверніться до Бога та молитви, і нехай у ваших серцях, сім’ях, спільнотах запанує молитва, щоб Святий Дух провадив вас і надихав із кожним днем бути відкритішими на Божу волю і Його план для кожного з вас. Я є з вами та разом зі святими й ангелами заступаюсь за вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 324 771
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2025 (29)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (38)