Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на XXХ Звичайну неділю, рік Б (РКЦ)

Літургійні читання на XXХ Звичайну неділю, рік Б (РКЦ)

  • 24 жовтня 2021, 00:30

Римо-католицький календар

XXХ неділя Звичайна, рік Б

Перше читання
Єр 31, 7-9

Читання з Книги пророка Єремії

Так говорить Господь: «Співайте радісно про Якова, вознесіть першого з-поміж народів! Хваліть голосно й промовляйте: “Врятуй, Господи, народ свій, Ізрáїля решту!” Ось Я їх приведу з північної країни та й позбираю їх із країв землі. Між ними сліпий і кривий буде, вагітна й породілля разом. Великою громадою вони сюди повернуться. З плачем вийшли вони, а Я приведу їх утішених. Я поведу їх через водні потоки дорогою рівною, де не спотикнуться. Бо Я — Ізрáїлеві батько, й Ефраїм — Мій первородний». 

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 126 (125), 1-2аб. 2вг-3. 4-5. 6 (П.: пор. 3)

Велике діло Бог вчинив із нами

Коли Господь повернув полонених Сіону, *
наче уві сні ми були:
тоді були сповнені радості уста наші, *
а наш язик — веселості повний.

Тож будуть між народами говорити: *
«Велике вчинив Господь з ними!»
Господь учинив для нас велике, — *
і ми раділи!

Поверни, Господи, наших полонених, *
як потоки на півдні.
Ті, хто у сльозах сіє, *
з радістю жати будуть.

Хто, виходячи, йде з плачем *
і несе торбину насіння,
той, повертаючись, з радістю прийде, *
снопи свої несучи.

Друге читання
Євр 5, 1-6

Читання з Послання до євреїв

Оскільки кожний первосвященик, який вибирається з-поміж людей, настановляється для людей у тому, що відноситься до Бога, аби приносити дари та жертви за гріхи, щоб міг співчувати необізнаним і тим, які заблукали, адже й сам оточений неміччю, — і тому він повинен, як за народ, так і за себе, приносити жертви за гріхи. Та ніхто сам по собі не приймає честі, а тільки тоді, коли покликаний Богом, — як Аарон. Так і Христос не сам себе прославив, аби стати Первосвящеником, але Той, хто сказав Йому: «Ти — Мій Син, Я сьогодні породив Тебе». І в іншому місці говорить: «Ти — Священик навіки, за чином Мелхіседека».

Слово Боже

Спів перед Євангелієм
Пор. 2 Тим 1, 10б

Алілуя, алілуя, алілуя

Спаситель наш Ісус Христос смерть знищив,
а життя освітив Євангелієм.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мк 10, 46-52

Читання святого Євангелія від Марка

Того часу Ісус зі своїми учнями і великим натовпом виходив з Єрихона, а син Тимея, Вартимей, сліпий жебрак, сидів край дороги. Почувши, що це Ісус Назарянин, він почав кричати, гукаючи: «Сину Давидів, Ісусе, змилуйся наді мною!» І багато погрожували йому, щоби замовк. Та він ще дужче кричав: «Сину Давидів, помилуй мене!» А Ісус, зупинившись, сказав: «Покличте його!» Вони закликали сліпця і сказали йому: «Кріпися, вставай, Він кличе тебе!» Той скинув свого плаща, підскочив і прийшов до Ісуса. І у відповідь Ісус промовив до нього: «Що ти хочеш, щоб Я зробив для тебе?» Сліпий відказав Йому: «Учителю, щоб я прозрів!» Ісус же сказав йому: «Іди, віра твоя спасла тебе!» І він відразу прозрів і пішов дорогою за Ним.

Слово Господнє

Переглядів 224
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 червня 2019 року, через візіонерку Мір’яну
"Дорогі діти, лише чисте та відкрите серце допоможе вам воістино пізнати Мого Сина, і щоб усі ті, які не пізнали Його любові, пізнали її через вас. Тільки любов учинить так, що зрозумієте, що вона є сильнішою від смерті, бо правдива любов перемогла смерть й учинила так, що смерть не існує. Діти Мої, прощення є піднесеною формою любові. Ви як апостоли Моєї любові мусите молитися, щоб бути сильними в дусі й могти зрозуміти та простити. Ви, апостоли Моєї любові, порозумінням і прощенням даєте приклад любові та милосердя. Могти зрозуміти та простити - це дар, за який треба молитися  й дбати про нього. Прощенням ви показуєте, що вмієте любити. Подивіться лишень, діти Мої, якою великою любов’ю, порозумінням, прощенням і праведністю любить вас Небесний Отець, як дає вам Мене – Матір ваших сердець.  І ось Я тут, посеред вас, щоб вас благословити материнським благословенням, щоб вас закликати до молитви, посту та говорити вам, щоб ви вірили, надіялися, прощали, молилися за своїх пастирів і понад усе безмежно любили. Діти Мої, наслідуйте Мене. Моя дорога - дорога миру й любові, дорога Мого Сина. Це дорога, яка веде до тріумфу Мого Серця. Дякую вам”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 264 136
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Листопад 2021 (42)
Жовтень 2021 (45)
Вересень 2021 (44)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)