» » » Літургійні читання ХІІІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

Літургійні читання ХІІІ звичайну неділю, рік А (РКЦ)

  • 28 червня 2020, 00:30

Римо-католицький календар

ХІІІ звичайна неділя, рік А 

Перше читання
2 Цар 4, 8-11. 14-16а

Читання з Другої Книги Царів.

    Одного дня, коли Єлисей проходив через Шунам, якась багата жінка, що там жила, принукала його щось з’їсти. І так щоразу,  як іде було повз її дому, заверне туди підживитись. І каже вона раз своєму чоловікові: «Я певна, що цей Божий чоловік, що попри нас завжди проходить, свята людина. Тож збудуймо невеличку верхню світлицю та й поставмо йому там ліжко, стола, стільця й каганець, щоб він, як зайде колись, міг там притулитись». 
    Одного дня прийшов Єлисей і зайшов у верхню світлицю та й спочивав там. Спитав він: «Що ж би таке їй зробити? » Гехазі  відповів: «Та ось сина нема у неї, чоловік же її старий». Єлисей сказав: «Поклич її». Той покликав, і стала вона на дверях. І сказав Єлисей: «Через рік о цій порі пригортатимеш сина».

   Слово Боже.

Псалом респонсоріний
Пс 89(88), 2-3. 16-17. 18-19 (П.: пор. 2а)

Навіки буду славить ласки Бога.

Про ласки Господні співатиму повіки, *
і по всі роди звіщатиму устам Твою вірність.
Я мовив:”Ласка збудована повіки.” *
На небі утвердив Ти Твою вірність.

Блажен народ, що вміє веселитись; *
у світлі лиця Твого, о Господи, він ходить.
Ім’ям Твоїм радіють завжди, *
і справедливістю Твоєю ідуть вгору.

Ти-бо єси окраса їхньої потуги, *
і Твоїм благоволінням іде вгору ріг наш.
Бо Господь – щит наш *
і Святий Ізраїля – цар наш.

Друге читання
Рм 6, 3-4. 8-11

Читання з Послання святого Павла Апостола до римлян.

Брати:
    Чи ж ви не знаєте, що всі ми, що в Христа Ісуса охристилися, у смерть Його христилися? Ми поховані з Ним через хрищення на смерть, щоб, як Христос воскрес із мертвих славою Отця, і ми теж жили новим життям.
    Коли ж ми вмерли з Христом, то віруємо, що й житимемо з Ним, знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, вже більше не вмирає: смерть над Ним більше не панує. Вмираючи-бо, Він умер для гріха раз назавжди, а живучи, живе для Бога. Так само й ви вважайте  себе за мертвих для гріха, а за живих для Бога, в Христі Ісусі.

   Слово Боже.

Спів перед Євангелієм 
Пор. Мт 10, 40

Алілуя, алілуя, алілуя.

Хто приймає апостола, приймає Христа,
а хто приймає Христа, приймає Отця, що Його послав.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 10, 37-42

Слова Євангелія від  святого Матея.

Ісус сказав до своїх апостолів:
    «Хто любить батька або матір більше, ніж Мене, той недостойний Мене. І хто любить сина або дочку більше, ніж Мене, той недостойний Мене. Хто не бере свого хреста й не йде слідом за Мною, той недостойний Мене. Хто своє життя зберігає, той його погубить;  а хто своє життя погубить задля Мене, той його знайде.
    Хто вас приймає, той Мене приймає; а хто Мене приймає, той приймає Того, Хто Мене послав. 
    Хто приймає пророка, тому що він пророк, той одержить пророчу нагороду, і хто приймає праведного, тому що він праведний, той одержить праведничу нагороду. 
    Хто напоїть, як учня, одного з цих малих тільки кухликом холодної водиці, істинно кажу вам, той не втратить своєї нагороди».

   Слово Господнє. 

Переглядів 28
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти, хто б вам міг краще за мене говорити про любов і біль мого Сина. Я жила з Ним, терпіла з Ним. Проживаючи земне життя, я відчувала біль, тому що була матір’ю. Мій Син любив думки й діла Небесного Отця, істинного Бога. І, як мені говорив, прийшов, щоб вас відкупити. Я свій біль ховала любов’ю, але ви, діти мої, маєте багато питань. Не розумієте болю. Не розумієте, що через Божу любов маєте прийняти біль і зносити його. Його досвідчить кожна людська істота меншою чи більшою мірою. Але з миром в душі і в стані ласки існує надія. Це є мій Син, Бог, народжений від Бога. Його слова є зерном вічного життя. Посіяне в добрих душах, приносить багато плодів. Мій Син зносив біль, тому що взяв на Себе ваші гріхи. Тому ви, діти мої, апостоли моєї любові, ви, які терпите, знайте, що ваші болі стануть світлом і славою. Діти мої, допоки зносите біль, допоки терпите, небо входить у вас і ви всім навколо себе даєте трохи неба та багато надії. Дякую вам”.

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Липень 2020 (54)
Червень 2020 (119)
Травень 2020 (130)
Квітень 2020 (108)
Березень 2020 (53)
Лютий 2020 (32)