» » » Літургійні читання на суботу ХХVІ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на суботу ХХVІ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 05 жовтня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Субота ХХVІ звичайного тижня, рік І

Перше читання
Вар 4, 5-12. 27-29

Читання з Книги Варуха

Бадьорся, мій народе, пропам’ятко Ізраїлів! Ви були продані народам не на загин, але через те, що прогнівили Бога, вас ворогам віддано. Ви бо роздратували того, хто створив вас, жертвувавши не Богові, а демонам. Забувши того, що годував вас, відвічного Бога, і засмутили Єрусалим, вашу годувальницю. Бо, бачивши той гнів, який зійшов на вас від Бога, вона мовила: "Послухайте, сусідки Сіону! Навів Бог на мене великий смуток. Я бачила неволю моїх синів і моїх дочок, яку насилав на них Предвічний. Я з радістю годувала їх, а відпустила із плачем та смутком. Ніхто хай не радіє надо мною, що стала удовою, покинутою всіма. З-за гріхів дітей моїх я опустіла, бо відхилились вони від Божого закону. Бадьортеся, дітки, закликайте до Бога, бо той, хто попустив на вас це лихо, про вас згадає! А що ваша думка була звернена на те, щоб блукати геть від Бога, то, навернувшись, удесятеро більш його шукайте. Бо той, хто попустив на вас нещастя, поверне вам спасіння й радість вічну”.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 69(68), 33-35, 36-37 (П.: пор. 34а)

Господь почує бідних та смиренних

Побачать те покірні й звеселяться. *
Хай живе серце ваше, ви, що шукаєте Бога.
Бо Господь вислуховує нещасних, *
і в’язнями своїми не погордує.

Нехай земля й небо Його хвалять, *
море й усе, що в них кишить.
Бо Бог Сіон врятує і відбудує міста Юди, *
і вони житимуть там і ними заволодіють.
Потомство слуг його візьме його у спадщину, *
і ті, що люблять Бога, житимуть у Ньому.

Спів перед Євангелієм
Пор. Мт 11, 25

Алілуя, алілуя, алілуя

Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі,
що відкрив таємницю Царства немовлятам.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 10, 17-24

† Читання святого Євангелія від Луки

Того часу повернулися сімдесят два з радістю, кажучи: "Господи, навіть біси коряться нам через Твоє Ім’я!” А Він сказав їм: "Бачив Я сатану, який, наче блискавка, з неба впав. Ось дав Я вам владу наступати на зміїв і скорпіонів, на всю ворожу силу, – і ніщо вам не пошкодить. Однак не радійте з того, що вам підкоряються духи, але радійте, що імена ваші записані на небесах!” Тієї години Ісус звеселився Святим Духом і сказав: "Прославляю Тебе, Отче, Господи неба й землі, бо приховав Ти це від премудрих та розумних і відкрив це немовлятам. Так, Отче, бо так було Тобі до вподоби!” Звернувшись до учнів, Він сказав: "Усе передав Мені Мій Отець; і ніхто не знає, Хто Син, один тільки Отець; і Хто Отець, – один тільки Син, – і кому Син захоче відкрити”. Звернувшись до учнів наодинці, Він сказав: "Блаженні очі, які бачать те, що ви бачите. Кажу вам, що численні пророки й царі бажали бачити те, що ви бачите, але не побачили, і почути те, що ви чуєте, але не почули!”

Слово Господнє

Переглядів 36
Додати коментар

Послання Богородиці, 18 липня 1985р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас закликаю помістити у своїх домівках якомога більше освячених предметів, і щоби кожен носив на собі освячену річ. Освятіть усі предмети— так сатана менше вас спокушатиме, бо матимете броню проти сатани. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2019 (22)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)