» » » Літургійні читання на вівторок ХХІV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок ХХІV звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 17 вересня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Вівторок ХХІV звичайного тижня, рік І

Перше читання
1 Тим 3, 1-13

Читання з Першого послання святого Павла Апостола до Тимотея

Вірне слово: якщо хто бажає єпископства, той бажає доброї справи. Але єпископ має бути бездоганний, чоловік однієї дружини, тверезий, розважливий, чесний, гостинний, здатний навчати, не п’яниця, не задерикуватий, але лагідний, не сварливий, не грошолюбний, який добре управляє своїм домом, дітей тримає в послусі, з усякою повагою. Адже коли хто не вміє управляти власним домом, тоді як він зможе дбати про Божу Церкву? Щоб не був новонавернений, аби не запишався та не підпав під той же осуд, що й диявол. Треба, щоб він мав добре свідчення від сторонніх осіб, аби не потрапив у зневагу і в пастку диявола. Диякони також повинні бути поважними, не двомовними, не схильними до надмірного вживання вина, не користолюбними, але які мають таємницю віри в чистому сумлінні. Втім, їх слід спочатку випробувати, а потім, якщо бездоганні, хай служать. Жінки також мають бути поважними, не осудливими, тверезими, вірними в усьому. Диякони, – кожний нехай буде чоловіком однієї дружини, – які добре виховують дітей та порядкують у своїх домах. Бо добрі служителі здобувають собі високий ступінь та велику відвагу у вірі в Ісуса Христа.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 101(100), 1-2аб. 2вг-3аб. 5-6 (П.: пор 2в)

Буду ходити в праведності серця.

Про милість та справедливість я буду співати *
Тобі, о Господи, псалми співатиму.
Буду вважати на дорогу досконалу. *
Коли прийдеш до мене?

Ходитиму в досконалості серця мого *
посеред дому мого.
Перед очима в себе не утверджу *
нічого нечестивого.

Хто обмовляє тайкома ближнього свого, †
того я призведу до мовчанки. *
Хто має горде око й пиху в серці, не стерплю того.
Очі мої на вірних краю, щоб жили зо мною. *
Хто ходить шляхом досконалих, той буде мені служити.

Спів перед Євангелієм
Лк 7, 16

Алілуя, алілуя, алілуя

Великий пророк устав між нами,
і Бог навідався до народу свого.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Лк 7, 11-17

† Читання святого Євангелія від Луки

Після цього Ісус пішов до міста, яке зветься Наїн. І сталося, що з Ним ішли Його учні та багато людей. Коли Він наблизився до міської брами, виносили мертвого – єдиного сина у матері, яка була вдовою; було з нею багато людей з міста. Побачивши її, Господь змилосердився над нею і сказав їй: «Не плач!» Підійшовши, Він доторкнувся до мар; ті, які несли, стали. І Він сказав: «Юначе, кажу тобі: встань!» Мертвий підвівся і почав говорити. Тож Ісус віддав його матері. А всіх охопив страх. І вони прославляли Бога, кажучи: «Великий пророк з’явився між нами» та: «Бог відвідав cвій народ!» І розійшлася ця мова про Нього по всій Юдеї та по всій країні.

Слово Господнє

Переглядів 47
  • 17 вересня 2019, 00:30
  • Друк
Додати коментар

Щорічне явління Богородиці, Цариці Миру, візіонерці Мір’яні Драгічевич-Солдо, 18
Дорогі діти, материнським серцем наповненим любов’ю до вас, своїх дітей, я хочу навчити вас повному упованню на Бога Отця. Хочу, щоб ви навчилися внутрішнім спогляданням та внутрішнім слуханням слідувати Божій волі. Хочу, щоб ви навчилися безмежно довіряти Його милості і Його любові, так як я завжди довіряла. Тому, діти мої, очистіть свої серця. Звільніться від всього, що вас прив’язує лише до земного і дозвольте Божественному, вашою молитвою і жертвою, формувати ваше життя; щоб у ваших серцях було Боже Царство; щоб почали жити ісходячи від Бога Отця; щоб завжди старалися йти з моїм Сином. Але для того всього, діти мої, маєте бути вбогі духом і наповнені любов’ю та милосердям. Маєте мати чисті і прості серця, і завжди бути готовими на служіння. Діти мої, послухайте мене, говорю ради вашого спасіння. Дякую вам.Візіонерка Мір’яна Драгічевич-Солдо мала щоденні явління від 24 червня 1981 року до 25 грудня 1982 року. На останньому щоденному явлінні Богородиця, довіривши їй десяту таємницю, сказала, що буде їй являтись один раз на рік 18 березня. Так було протягом усіх цих років. Сьогодні більше тисячі паломників зібралися на молитві вервиці. Явління почалось о 13:50 і тривало до 13:56 (за європейським часом).

Всі статті

Фоторепортаж

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Жовтень 2019 (22)
Вересень 2019 (39)
Серпень 2019 (91)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)