» » » Літургійні читання на середу ХІХ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на середу ХІХ звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 14 серпня 2019, 00:30

Римо-католицький календар

Середа ХІХ звичайного тижня, рік І

Перше читання
Втор 34, 1-12

Читання з Книги Второзаконня

         Мойсей зійшов із Моав-степу на гору Нево, на верх Пізга, що проти Єрихону, і показав йому Господь усю Гілеад-землю до Дана, увесь Нафталі-край і землю Ефраїма та Манассії, всю землю Юди, до Західного моря, і Негев і околицю і поділля Єрихону, пальмового міста, аж до Цоару.

         І промовив до нього Господь: «Це земля, що про неї клявсь Я Авраамові, Ісаакові та Якову, словами: Я дам її твоєму потомству. Я дам тобі побачити її очима, але туди ти не ввійдеш».

         Там і помер Мойсей, раб Господній, у Моав-землі, по Господньому слову. Поховано його в долині, в Моав-землі, проти Бет-Пеору; і по цей день ніхто не знає його гробу. Було ж Мойсеєві сто двадцять років, як умер; очі його не потемнішали, і сила його не зникла. Плакали по Мойсеєві сини Ізраїля тридцять день у Моав-степу; та й скінчилися дні плачу-жалоби по Мойсеєві.

         А Ісус Навин наповнивсь духом мудрости, бо Мойсей поклав був на нього свої руки; тож і слухали його сини Ізраїля і чинили, як заповідав Господь Мойсеєві.

         Не з’явився більше такий пророк в Ізраїлі, як Мойсей, з яким Господь розмовляв віч-на-віч, так знаками й чудесами, які Господь послав його зробити в Єгипетській землі над фараоном і над усіма його рабами та й над усім його краєм, як і потужною рукою й усіма великими та страшними чудесами-дивами, що їх появив Мойсей перед очима всього Ізраїля.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 66(65), 1-3а. 5 і 8. 16-17 (П.: пор. 20 і 9а)

Благословен Бог, що життя дарує.

Воскликніте Богові, вся земле! *
Співайте славу імени Його,
воздайте Йому хвалу преславну. *
Скажіте Богові: "Які Твої діла предивні!”          

Прийдіте й погляньте на вчинки Божі: *
діла Його предивні над людськими синами!
Благословіть, народи, нашого Бога, *
і возвістіть всехвальну Його славу.          

Прийдіть, послухайте, усі, що боїтеся  Бога; *
я розповім, що Він душі моїй учинив.
До Нього я візвав устами *
і звеличав Його моїм язиком.

Спів перед Євангелієм
2 Кор 5, 19

Алілуя, алілуя, алілуя

Бог у Христі примирив собі світ,
поклавши в нас слово примирення.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мт 18, 15-20

+ Слова Євангелія від святого Матея

Ісус сказав до своїх учнів:

         «Коли брат твій завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч. Коли послухає тебе, то придбав брата твого. Коли ж він не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа вирішувалася на слово двох або трьох свідків. І коли він не схоче слухати їх, скажи Церкві;  коли ж не схоче слухати й Церкви, нехай буде для тебе як поганин і митар.

         Істинно кажу вам: Усе, що ви зв’яжете на землі, буде зв’язане на небі, і все, що розв’яжете на землі, буде розв’язане на небі.

         Знов істинно кажу вам: Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем небесним; бо двоє або троє зібрані в моє ім’я, там Я серед них».

Cлово Господнє

Переглядів 25
Додати коментар

Послання Богородиці з Меджугор'я, 14 серпня 1984р.
Божа Матір просила, щоб ми це послання прийняли з міцною волею. Особливо Вона про це просила парафіян і вірних з навколишніх місць.  Це явління було нежданим. Іван молився у себе вдома, потім збирався йти до церкви на вечірню службу. Раптом Пресвята Богородиця явилася йому і просила передати людям це послання:  "Я хотіла би, щоб люди молилися разом зі Мною цими днями. Якомога більше! Нехай дотримуються строгого посту щосереди і щоп’ятниці; нехай кожного дня відмовляє хоча б вервицю: радісні, страсні і славні таїнства”. Божа Мати просила, щоб ми прийняли це послання з твердою волею. Особливо Вона просила про це парафіян і вірних з околиць.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 180026
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати

Серпень 2019 (42)
Липень 2019 (42)
Червень 2019 (42)
Травень 2019 (48)
Квітень 2019 (43)
Березень 2019 (42)