» » » Літургійні читання на 12 січня (РКЦ)

Літургійні читання на 12 січня (РКЦ)

  • 12 січня 2019, 00:30

Римо-католицький календар
12 січня

Перше читання
1 Йн 5, 14-21

Читання з Першого Послання святого апостола Йоана

Улюблені! Це та відвага, яку маємо до Сина Божого, що коли чогось попросимо згідно з Його волею, Він вислуховує нас!  А коли знаємо, що слухає нас, – чого б тільки ми не попросили, – то знаємо, що одержуємо те, чого просили в Нього. Коли хто побачить  свого брата, який грішить гріхом не на смерть, нехай молиться, – і  дасть йому Бог життя, – тим, які грішать не на смерть.  Є гріх на смерть; не про цей гріх кажу, щоб просити.  Кожна несправедливість є гріхом; та є гріх не на смерть. Знаємо, що кожний, хто народився від Бога, не грішить, але Той, хто народився від Бога, береже його, і лукавий  не торкається його. Ззнаємо, що ми від Бога, і що весь світ перебуває у владі лукавого. І знаємо, що Божий Син прийшов і дав нам розуміння, щоб ми  пізнали Істинного і перебували в Істинному – в Його Сині Ісусі Христі. Він є істинний Бог і вічне життя . Дітоньки, бережіть себе від  ідолів!

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 149, 1-2. 3-4. 5-6а і 9б (П.: пор. 4а)

Благоволить Бог людові своєму
або: Господь знайшов уподобання в своєму народі.

Заспівайте Господу нову пісню, – *
Йому хвала в громаді побожних.  
Нехай  своїм Творцем Ізраїль радіє, *
хай пишаються своїм Царем сини Сіону. 

Хай хвалять Його ім’я у танці  *
нехай грають Йому на псалтирі і тимпані,
бо Господь свій народ любить,  *
і прославить покірних спасінням.
 
Праведні будуть веселитися в славі  *
і радітимуть на своїх ложах.
Прославлення Бога  на устах їхніх.  *
Така слава – для всіх Його вірних!
 
Спів перед Євангелієм
Мт 4,16
 
Алілуя, алілуя, алілуя
 
Народ, який сидів у темряві, побачив велике світло;
і тим, хто сидить у країні смертної тіні, –
їм засяяло світло.
 
Алілуя, алілуя, алілуя
 
Єванегліє
Йн 3, 22-30
 
+ Слова Євангелія від святого Йоана
 
Того часу Ісус з  учнями прийшов в Юдею і там перебував  з ними та і хрестив. Йоан також хрестив у Еноні, що поблизу Салима, бо там  було багато води; люди приходили й хрестилися, бо Йоан ще не був укинутий до в’язниці.
Тож вийшла суперечка від Йоанових учнів та одного юдея щодо очищення. Прийшли вони до Йоана і сказали йому: «Равві, Той, хто був з тобою на тому боці Йордану,  про кого ти засвідчив, ось Він хрестить і  всі йдуть до Нього!» 
Йоан у відповідь сказав: « Людина не може будь-чого отримувати, якщо не буде дано їй з неба. Ви самі мені свідчите про те, що я казав: Я не Христос, а лише посланий перед Ним. Хто має наречену, є нареченим, а друг нареченого,  стоячи поряд та слухаючи його, радістю радіє від голосу нареченого. Тож оця моя радість сповнилася. Йому належить зростати, а мені  – меншати».
 
Слово Господнє

Переглядів 34
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Міріану Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! По волі мого Сина і з моєї материнської любові приходжу до вас, своїх дітей, а особливо до тих, котрі ще не пізнали любові мого Сина. Приходжу до вас, які думаєте про мене, які мене закликаєте. Вам даю мою материнську любов і приношу благословення свого Сина. Чи маєте чисті й відкриті серця? Чи бачите дари, знаки моєї присутності та любові? Діти мої, у своєму земному житті наслідуйте мій приклад. Моє життя було болем, мовчанням і безмірною вірою та довірою Небесному Отцеві. Ніщо не випадкове – ні біль, ні радість, ні страждання, ні любов. Усе це милості, які вам уділяє мій Син і які ведуть вас до вічного життя. Мій Син чекає від вас любові й молитви в Ньому. Молитися й любити в Ньому – як мати навчаю вас – це означає молитися в тиші своєї душі, а не лише проказувати вустами. Це є й найменший гарний жест, учинений в ім’я мого Сина, це терпеливість, милосердя, прийняття болю і жертва, вчинена заради іншого. Діти мої, мій Син дивиться на вас. Моліться, щоб і ви бачили Його обличчя і щоб вам могло бути об’явлено. Діти мої, я вам відкриваю єдину й правдиву істину. Моліться, аби ви зрозуміли її та могли ширити любов і надію, аби могли бути апостолами моєї любові. В особливий спосіб моє материнське серце любить пастирів. Моліться за їх благословенні руки. Дякую вам."

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 154913
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

Фоторепортаж

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати