» » » Літургійні читання на середу V Великоднього тижня (РКЦ)

Літургійні читання на середу V Великоднього тижня (РКЦ)

  • 02 травня 2018, 17:39

Римо-католицький календар

Середа V Великоднього тижня

Перше читання
Ді 15, 1-6

Читання з Діянь Апостолів

         В Антіохії деякі, що прийшли з Юдеї, навчали братів: «Коли ви не обріжетеся за звичаєм Мойсея, не зможете спастися».

         По чималій суперечці та змаганні Павла і Варнави з ними, вирішено, щоб Павло і Варнава, і деякі інші з них, пішли в цій справі в Єрусалим до апостолів і старших. Тож вони, виряджені Церквою, проходили через Фінікію і Самарію, розповідаючи про навернення поган, і чинили всім братам велику радість.

         Прибувши ж у Єрусалим, вони були прийняті Церквою, апостолами та старшими й оповіли, що Бог зробив через них. Та деякі з секти фарисеїв, що були увірували, встали, кажучи, що треба їх обрізати та наказати, щоб берегли закон Мойсея. От і зібралися апостоли та старші, щоб розглянути цю справу.

         Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 122(121), 1-2. 4-5 (П.: пор. 1)

З радістю йдімо з Господом зустрітись
або: Алілуя

Зрадів я, як мені сказали:  *
«Підемо в дім Господній!»
Ноги наші вже стояли  *
в твоїх, Єрусалиме, брамах.      

Туди сходять коліна, Господні коліна;  *
такий закон в Ізраїлі, щоб прославляти там ім’я Господнє.
Бо там поставлено престоли для суду,  *
столи Давидового дому.

Спів перед Євангелієм
Йн 15, 4. 5б

Алілуя, алілуя, алілуя.

Перебувайте у Мені – а Я у вас.
Хто перебуває в Мені, той плід приносить щедро.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Йн 15, 1-8

+ Слова Євангелія від святого Йоана

Ісус сказав до своїх учнів:
«Я – виноградина правдива, а мій Отець – виноградар. Кожну в Мені гілку, яка не приносить плоду, відрізує Він. А кожну, яка вроджує плід, Він очищує, аби ще більше плоду давала. Уже і ви чисті – словом, яким промовляв Я до вас. У Мені перебувайте – а Я у вас! Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме вона на виноградині, ось так і ви, якщо не перебуватимете в Мені.

         Я виноградина, ви – гілки. Хто перебуває в Мені, а Я в ньому, – той плід приносить щедро. Без Мене ж ви нічого чинити не можете. Якщо хтось у Мені не перебуває, той, мов гілка,  буде викинутий геть і всохне; їх бо збирають, кидають у вогонь, – і вони згоряють!

         Коли ж ви в Мені перебуватимете, і мої слова в вас перебуватимуть, – просіте тоді, чого лиш забажаєте,  і воно здійсниться для вас. Тим Отець мій прославляється, коли ви плід щедро приносите, – тож і учнями моїми станете».

         Слово Господнє

Переглядів 148
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, 2 травня 2016

"Дорогі діти! Моє материнське серце прагне вашого істинного навернення і міцної віри, щоби ви могли поширювати любов і мир всім, хто вас оточує. Але, діти мої, не забудьте, кожен із вас є унікальним світом перед Небесним Отцем. Тому дозвольте дії Духа Святого непрестанно діяти у вас. Будьте моїми духовно чистими дітьми. В духовності є краса. Все, що є духовним, є живе і дуже красиве. Не забудьте, що в Євхаристії, яка є серцем віри, мій Син є завжди з вами. Він приходить до вас і з вами ламає хліб, тому що, діти мої, ради вас Він помер, воскрес і знову приходить. Ці мої слова вам є знані, бо вони – є істина, а істина не змінюється. Проте багато моїх дітей їх забули. Діти мої, мої слова не є ні старі, ні нові, вони є вічні. Тому вас, своїх дітей, закликаю добре вдивлятись в знаки часу, "збирати розбиті хрести" і бути апостолами об’явлення. Дякую вам." 


Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 126572
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати