Меджугор'є - місце молитви, миру»Свідчення»Великі речі вчинив нам Господь

Великі речі вчинив нам Господь

  • 26 липня 2014, 19:40
Великі речі вчинив нам ГосподьСвоїм свідченням хочу закликати вас більше довіряти турботливій материнській любові Марії. Водночас хочу вас переконати, що Вона знає вас краще, ніж ви самі, і точно знає, що вам потрібно.
Я завжди хотіла бути дружиною і матір'ю, однак це покликання викликало у мене і острах, і велику повагу. Особливо, коли я бачила, що відбувається в сім'ях навколо мене. Все це дуже ранило і закривало моє серце, яке залишалося закритим для будь яких Божих дарів аж до моїх тридцяти трьох років. Відкрилося моє серце під час одного паломництва до Меджугор'я після свідоцтва Патріка і Ненсі. Тоді в мене виникло бажання належати чоловікові, який вшановує Діву Марію, чоловікові, якого пошле мені Сама Діва Марія і ніхто інший. У Її руки три роки тому я віддала своє зранене прагнення жити у подружжі.

Проте була ще одна велика проблема. Це бажання не здійснювалось ще й тому, що моє серце 10 років було платонічно закохане в одного чоловіка. Справа не мала поступу з жодного боку  ні з його, ні з мого. Я відчувала себе безпорадною. Саме тоді, коли мені було найважче, я довідалася про Діву Марію Помічницю в розв'язуванні вузлів. З глибокою довірою я віддала цей нерозв’язний вузол у Її руки. А Вона не забарилася і почала все вирішувати. Вона знала, що я потребую Її опіки і вибрала найкращі ліки  рівно через рік після мого прохання про марійського чоловіка.
Дивним чином я дістала річну відпустку та сім місяців прожила в спільноті Світло Марії, прямо в Меджугор'ї. Відразу в перший тиждень мого перебування тут, під кінець семінару "молитви, посту і мовчання” здійснився перший пункт Її плану. До мене  підійшов один учасник семінару, який представився як Браньо. Він промовив слова, яких сам не розумів: «Будеш дружиною і будеш мати хорошого чоловіка!» Навіть у мріях нам обом не спало б на думку, що саме в цей момент сповняється Божа воля. Ми думали, що вже ніколи не побачимо один одного і ввічливо розмовляли ще приблизно п'ятнадцять хвилин. Він поїхав до Словаччини разом з іншими учасниками, а я згодом висилала їм матеріали семінару. Він подякував мені і ми обмінялися двома  дружніми мейлами. Нічого більше. Я навіть не пам'ятала, як він виглядає. Після семінару мене чекала інтенсивна Маріїна терапія. Через Святі Меси, сповідь, Євхаристію, адорації, розарій і спільноту чудових людей моє серце поступово звільнялося не тільки від боязні подружжя , але також від довголітнього нерозділеного кохання.

Через два місяці, проведених у сльозах, а саме на Новий рік, на свято Діви Марії Богородиці, я раптом відчула себе неймовірно вільною. Це було відчуття, якого я не мала багато років. Я пізнала, як Марія поступово, повільно, цілих два місяці, розв'язувала всі болючі вузли, які заважали мені жити тим життям, для якого я була створена. Пресвята Діва Марія, звичайно, і далі не зупинялася, і на цей час призначила мейл від забутого Браньо. Лист був простий, чесний і несподівано відкрив моє серце до когось несподівано рідкісного. До когось, хто поступово... став мені, протягом наступних п'яти місяців у Меджугор'ї, дуже близьким. До мого Бранка :о). У моєму житті почала народжуватися щира любов, яка, я знала, буде взаємною. Ми взаємно доповнювали один одного, ніби були знайомі сто років. Кожне повідомлення від нього приносило мені велику радість. Він намагався зрозуміти моє серце і був великим стимулом для мене. Це зрозуміло, оскільки в цьому йому щедро допомагала Діва Марія.
Коли я повернулася у Словаччину, ми зустрілися на Турзовці. Це була прекрасна зустріч, знову ж спланована Богородицею. Вона подарувала нам цілий рік для пізнання один одного. Бранко дивовижний  саме такий, який мені потрібен. Такий, якого я  просила просто Маріїн. Коли зараз пишу вам і дивлюся йому в очі та на обручку на моїй руці, мені не віриться, що ми вже два тижні одружені. Тепер знаю, що всі ці роки я чекала на нього! І воно було того варте! Ні краплі не шкодую, бо маю біля себе скарб
Марії, про який завжди мріяла. У нас було гарне весілля, на яке ми запросили і Діву Марію. Вона однозначно піклується про кожну свою дитину; бачить турботи кожного і дійсно хоче кожному допомогти жити тим життям, до якого його покликав Бог. З Її допомогою Бог робить великі справи! І зробив це також і для нас двох! Слава Богу і Діві Марії!

Мар’яна, Словаччина
Переглядів 3 466
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 травня 1992., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні вас закликаю до молитви, щоб через молитву ви ще більше наблизилися до Бога. Я з вами й хочу вас усіх повести дорогою спасіння, яку вам дає Ісус. Із кожним днем Я до вас ближче й ближче, незважаючи на те, що ви не усвідомлюєте цього та не хочете визнати, що молитвою ви мало пов’язані зі Мною. Коли для вас настануть випробування та проблеми, тоді кажете: «Боже! Мамо! Де Ви?» А Я лише чекаю на вас, щоб Мені сказали своєТАК, щоб Я принесла його Ісусові, щоб Він обдарував вас своєю благодаттю. Тому прийміть ще раз Мій заклик і почніть знову молитися, доки молитва не стане для вас радістю. А тоді ви відкриєте, що Бог є Всемогутній у вашому щоденному житті. Я з вами й чекаю на вас. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 260
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (33)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)