Матір та прибіжище (Тереза Ґажійова)

  • 01 липня 2023, 22:20
Що відбувається, коли Марія молиться за нас? «Дорогі діти, з великою любов’ю та терпеливістю намагаюся ваші серця вчинити подібними до Мого. Намагаюся Своїм прикладом вас навчити смиренню, мудрості та любові, бо потребую вас, не можу без вас, діти Мої.  Із Божої волі вас вибираю, Його силою вас зміцнюю. Тому, діти Мої, не бійтесь відкрити Мені ваші серця, Я дам їх Моєму Синові, а Він у відповідь подарує вам Божественний мир», – сказала Вона нам 2 січня 2013 року.
Ми покликані уподібнюватися Матері Ісуса. Наслідувати Її, вдягненними в смирення, завжди приводити інших лише до Ісуса. Її поведінка сповнена гідності, смирення, спокою. Вона вчить нас бути вдячними й підходити до кожної людини, як Вона. 24 червня 2023 року Марія сказала нам: «Дякую вам, дорогі діти, що прийняли Мене, що прийняли Мої послання».
Ми відсвяткували 42-у річницю об’явлень Діви Марії в Меджуґор’ї. Дякували Богові за всі ласки, отримані через Її заступництво. Якщо ми цього ще не зробили, то зробімо це зараз, повернімося до моменту, коли ми вперше почули про Меджуґор’є, згадаймо наше перше паломництво. Дякуймо. Вдячність відкриває нас для нових і нових благодатей. І цього навчаємося від Марії. Подячна молитва є поверненням до Бога й приносить нам рясні благословення.
Смиренність Марії назавжди залишається для нас магнітом. Візіонерка Марія свідчить: «Діва Марія приходить із таким смиренням, наче я цариця, а Вона приходить служити мені».
Бог дозволяє Їй бути нашою Матір’ю та прибіжищем. Це обітниця, яку Вона також дала сестрі Луції у Фатімі: «Моє Непорочне Серце буде твоїм притулком і надійною дорогою, яка приведе тебе до Неба». Марія є Матір’ю, яка дбайливо спостерігає за кожним нашим кроком. Коли ми Її кличемо, Вона залишає все й поспішає нам на допомогу. Від нас залежить, чи ми цього захочемо. «Бог дав кожному свободу, яку Я ціную в любові й перед якою схиляюся в смиренні», «Я з вами й молюся за вас, але Я не можу цього зробити без вашого ТАК. Послухайте мене, як Матір», — говорить Вона нам у Своїх посланнях.
В одному з об’явлень візіонери просили Діву Марію залишитися з ними. Вона відповіла, що є з ними постійно. «Моліться, щоб ви були зі Мною. Відкрийте ваші серця, щоб Я могла випросити для вас все, що хочу випросити й подарувати від Мого Сина». Тоді не Вона, а ми повинні пам’ятати: ніколи нечувано, щоб був покинутим той, хто втікав під Її захист і просив Її про допомогу чи заступництво.
Марія закликає нас: «Поверніться до Бога й до молитви – Бог вас щедро благословить!» Це є Її материнська порада на сьогоднішні дні. Нехай це стане нашим рішенням і девізом. У труднощах, страсі, спокусах і серйозних рішеннях, у всьому, що нас лякає, звертаймося до Матері Марії.
Молитва
Якщо ти усвідомлюєш, що в непостійності цього світу ти скоріше метаєшся серед бур і гроз, ніж ступаєш по землі, - не відводь погляду свого від сяяння цієї зорі, якщо не хочеш, аби тебе поглинула буря! Якщо піднімаються вітри спокус, якщо наштовхуєшся на скали випробувань, - подивися на зорю, заклич Марію. Якщо б'ють у тебе хвилі гордині, марнославства, лихослів'я, ревності,- подивися на зорю, заклич Марію!
Слідуй за Нею, не заблукаєш; просячи Її, не впадеш у відчай; думаючи про Неї, не помилишся. З Її підтримкою не впадеш, під Її захистом не злякаєшся, під Її керівництвом не змучишся, з Її милістю досягнеш цілі. Амінь» (св. Бернард Клервоський).

Переглядів 1 023
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 листопада 1993., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Заликаю вас, щоб тепер, у цей час, як ніколи дотепер, приготувалися до приходу Ісуса. Нехай Маленький Ісус запанує у ваших серцях, і тільки тоді будете щасливі, коли Ісус ваш приятель. Не буде вам важко ні молитися, ні складати жертви, ні свідчити про велич Ісуса у вашому житті, бо Він дасть вам силу й радість у цей час. Я близько до вас Своїм заступництвом та молитвою й усіх вас люблю й благословляю. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 307 201
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2024 (32)
Червень 2024 (58)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (38)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)