Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»26-й Молодіжний Фестиваль завершився у Меджугор’є Св. Месою (Божественною Літургією) на Горі , де височіє Хрест

26-й Молодіжний Фестиваль завершився у Меджугор’є Св. Месою (Божественною Літургією) на Горі , де височіє Хрест

  • 12 серпня 2015, 17:00
26-й  Молодіжний Фестиваль завершився  у Меджугор’є Св. Месою   (Божественною  Літургією) на Горі , де височіє  Хрест6 серпня у Меджугор’є закінчився 26-й Молодіжний Фестиваль, що розпочався 31 липня 2015 р.Б. Завершився він Св. Месою на Свято Преображення Господнього на горі, де знаходиться Хрест. Її відсвяткував парафіяльний священник о.Ма́рінко Ша́кота. Темою цьогорічного фестивалю була: "Мир Тобі”. Це дійство зібрало десятки тисяч молодих людей із більш ніж 75-ти різних країн світу. Програма фестивалю кожного дня починалася з ранкової молитви в 9.00 ранку, опісля чого слідували лекції. Продовження програми відбувалось в опісля обідній час о 16.00.

Ранкові катехези, які давали отці Ста́нко Чо́січ, Да́мір Па́віч, Лю́бо Ку́ртовіч та отець Ма́рінко Ша́кота були на тему страху, рабства, молитви і життя, а також на тему прощення. Вечірня молитовна програма о 18.00 розпочиналася із Розарію, після чого проходила Свята Меса, яка була кульмінаційною подією дня.

Урочисту Св. Месу відсвяткував о. Міл’єнка Сте́ко , який є провінціалом Францисканської Провінції Герцеговини. Ведучими священослужителями на інших вечірніх службах були нещодавно висвячені священники: о.Пе́ріца О́стоїч, о.Фі́ліп Па́вловіч, о.І́ван Ма́річ, о.Ма́рін Ка́раачіч , а також о.Да́мір Па́віч.

Проповіді виголошували о.Ста́нко Чо́січ, о.І́ван Фі́ліповіч, о.Лю́бо Ку́ртовіч та о.Ма́рінко Ша́кота. Найбільша кількість священників, які прийняли участь в концелебрації була присутня у середу вночі – 540 священнослужителів стояли навколо вівтаря. У неділю, 2 серпня, довкола величної куполоподібної споруди білого кольору була сформована процессія у вигляді серця. Вистава під назвою "Кредо” у музичному супроводі була представлена спільнотою "Ценаколо” і відбулася у середу ввечері після вечірньої Св. Меси ( Божественної Літургії).

Священники з усіх континентів були доступні для молоді на таїнстві сповіді майже впродовж всього дня і всієї ночі. Усі ці події набули більшої окраси завдяки співу та музиці Міжнародного Хору та участі Оркестру , який був сформований із 95-ти молодих людей, які приїхали із 24-х країн світу . Хор був проведений професором хорового диригування Да́міром Бу́нозою.

Також фестиваль супроводжувався синхронним перекладом , який був здійснений близько 18-ма мовами світу. Була теж і пряма трансляція, яка здійснювалася багатьма радіостанціями та телевізійними порталами . Розарій та інші молитви лунали 29 мовами світу. Вся програма транслювалася 16 мовами світу в прямому ефірі ось тут : http://www.medjugorje.hr/hr/ live-streaming/. Сюди щовечора заходили більш ніж 150 000 інтернет користувачів, а також в завершальну ніч фестивалю усіх було на порталі близько 231000.

 
Переглядів 3 684
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 грудня 1996р., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні Я є з вами в особливий спосіб, тримаючи Маленького Ісуса в обіймах, і закликаю вас, дітоньки, відкритися на Його заклик. Він закликає вас до радості. Дітоньки, живіть радісно посланнями Євангелії, котрі повторюю відтоді, відколи Я є з вами. Дітоньки, Я – ваша Мати і хочу вам відкрити Бога Любові й Бога Миру. Не хочу, щоб ваше життя було в смутку, але щоб було сповнене радістю для вічності, згідно з Євангелією. Лише так ваше життя матиме сенс. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 324 527
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2025 (25)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (38)