Меджугор'є - місце молитви, миру»Новини»Пара Шаршевічів: "Ми в захопленні від цього семінару для подругів, який був проведений у Меджугор’є."

Пара Шаршевічів: "Ми в захопленні від цього семінару для подругів, який був проведений у Меджугор’є."

  • 17 липня 2015, 17:49
Пара Шаршевічів: "Ми в захопленні від цього семінару для подругів, який був проведений у Меджугор’є."Шімо і Нада Шаршевічі прибули з Хорватії в Меджугор'є щоб прийняти участь у XVI Міжнародному Семінарі для подружніх пар. Вони перебувають у шлюбі уже 36 років і це уже їх третій семінар ,який вони відвідують у Меджугор'є.
Ось що вони сказали нам: "Коли ми вперше приїхали сюди, ми немов наповнились силою із джерела любові. Саме тому ми вирішили тепер щороку повертатися у це місце знову. І завжди, коли приїжджаємо додому , ми наповнені новою силою. Це було так чудово дізнатися на початку семінару, від викладача Степана Ліце, що Марія – це початок кращого світу , що ми вирішили віддати себе Їй повністю для того, щоб дозволити Богородиці діяти – працювати в нас ".
Пані Шаршевіч каже, що вона була у Меджугор'є більше 30-ти разів: "Меджугор'є змінило моє життя і спочатку я не могла повірити в це , але після того, як вийшла заміж, я потрапила у сім’ю віруючих і у мене було бажання дізнатися більше про духовний світ. Після 4-ї річниці Об’явлень Богоматері, я вперше поїхала у Меджугор'є. Кожного разу я повертаюся додому іншою і щоразу дізнаюся щось нове. Я завжди відчуваю, що любов Богородиці підіймає мене й несе та провадить у житті. Я більше не могла жити без Меджугор'є. Меджугор'є – це мій другий дім. Чоловік Нади - Шімо сказав , що за їх останніх 20 років відвідин Меджугор'є сім’я і справді пережила багацько різних моментів , а також отримала багато плодів."
 
Переглядів 3 582
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 липня 1998., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Сьогодні вас, дітоньки, закликаю через молитву бути з Ісусом, щоб ви через особистий досвід молитви могли відкрити красу Божих створінь. Не можете ні говорити, ні свідчити про молитву, якщо не молитеся. Тому, дітоньки, у тиші серця залиштеся з Ісусом, щоб Він вас Своєю любов’ю змінював і переобразив. Дітоньки, це для вас час благодаті. Використайте його для свого особистого навернення, бо коли маєте Бога, тоді маєте все. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 328 744
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Вересень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2025 (25)
Серпень 2025 (44)
Липень 2025 (42)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (66)