Літургія на 26 травня, понеділок

  • 26 травня 2025, 00:30
ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Діян 16, 11-15
Читання з Діянь Апостолів.
Відпливши з Троади, ми прибули прямим шляхом до Самотракії, а наступного дня – до Неаполя; звідти до Филип – міста, що є першою частиною Македонії, колонії. У тому місті ми перебували декілька днів. А в суботу вийшли ми за браму до річки, де, як ми гадали, була молитва, і, посідавши, говорили до жінок, які зібралися. І слухала одна жінка на ім’я Лідія, продавщиця кармазину з міста Тиятир, яка шанувала Бога. Господь відкрив їй серце, аби пристала до того, що говорив Павло. Коли охрестилася вона та її дім, то просила, кажучи: «Якщо ви оцінили мене вірною Господу, то увійдіть у мій дім та й залишайтесь!» І змусила нас.  Слово Боже.
РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ
Пс 149, 1-2. 3-4. 5-6а і 9б
Рефрен: Благоволить Бог людові своєму.
1.Заспівайте Господу нову пісню, – *
Йому хвала в громаді побожних.
Нехай своїм Творцем Ізраїль радіє, *
хай пишаються своїм Царем сини Сіону.
2.Хай хвалять Його Ім’я у танці, *
нехай грають Йому на псалтирі і тимпані,
бо Господь свій народ любить *
і прославить покірних спасінням.
3.Праведні будуть веселитися в славі *
і радітимуть на своїх ложах.
Прославляння Бога на устах їхніх. *
Така слава – для всіх Його вірних.
СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ
Йн 15, 26б. 27а
Алілуя, алілуя, алілуя.
Дух істини засвідчить про Мене.
І ви свідчити будете.
ЄВАНГЕЛІЄ
Йн 15, 26 – 16, 4а
† Читання святого Євангелія від Йоана.
Того часу Ісус сказав свої м учням: «Коли прийде Утішитель, якого Я вам пошлю від Отця, Дух Істини, який походить від Отця, то Він засвідчить про Мене. Та й ви свідчіть, адже ви від початку зі Мною! Це сказав Я вам, щоб ви не були спокушені. Із синагог виганятимуть вас; ба, надходить година, коли кожний, хто вбиватиме вас, буде вважати, ніби тим служить Богові. Вони робитимуть це, бо не пізнали ні Отця, ні Мене. Отже, Я сказав вам це, щоб коли прийде їхня година, ви згадували оце, бо Я вам сказав. Цього Я вам на початку не сказав, бо Я був з вами».   Слово Господнє.
 
Переглядів 101
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 вересня 2011., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! Закликаю вас: нехай цей час буде для всіх вас часом свідчення. Ви, які живете в любові Божій і скуштували Його дарів, засвідчуйте їх своїми словами та життям, щоби були на радість і заохочення іншим у вірі. Я з вами й безперестанку заступаюся перед Богом за всіх вас, щоб ваша віра завжди була живою й радісною та в любові Божій. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 324 604
11:25, 14-07-2014
Всі статті
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Липень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2025 (26)
Червень 2025 (75)
Травень 2025 (50)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (38)