Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на середу ХIII звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на середу ХIII звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 05 липня 2023, 03:00

Римо-католицький календар

Середа ХIII звичайного тижня, рік І

Перше читання
Бут 21, 5. 8-20

Читання з Книги Буття

Авраамові було сто років, коли народився в нього син Ісаак. Підросло ж хлоп’ятко, й відлучили його. Та й зробив Авраам великий бенкет того ж дня, коли відлучено Ісаака.
Але Сара побачила, що син Агарі єгиптянки, якого ця була вродила Авраамові, насміхається з Ісаака; тому вона сказала до Авраама: «Прожени геть оцю рабиню та її сина; не буде-бо спадкоємцем син тієї рабині з моїм сином Ісааком». Вельми прикро було Авраамові те слово щодо його сина.
Тоді Бог сказав до Авраама: «Не вболівай за хлопчину та за твою рабиню. В усьому, що тобі скаже Сара, вволи її волю, бо за Ісааком назоветься твоє потомство. Та й із сина рабині Я теж виведу народ, бо й він твоя дитина». 
Встав Авраам раненько, взяв хліба та бурдюк води й дав Агарі; і вклавши їй на плечо дитину, відпустив її. Пішла вона, та й почала блукати в пустарях Версавії. Як же не стало в будрюці води, кинула хлоп’я під корчем, сама ж пішла та й сіла від нього завдальшки на стріл з лука, мовила-бо сама до себе: «Не можу дивитися на смерть дитини!» І сиділа навпроти та й плакала вголос.
Почув Бог крик хлопчини, і ангел Божий кликнув до Агарі з неба та й сказав до неї: «Що тобі, Агаре? Не бійся, бо почув Бог крик хлопчини там, де він лежить. Устань, візьми хлопця та гляди його добре, бо Я виведу з нього великий народ». 
Тоді відкрив  Бог їй очі, й вона побачила криницю з водою; вона пішла й набрала повний бурдюк води і дала пити хлопцеві. І був Бог із хлопчиною, і виріс він та й оселився в пустарях; і став він стрільцем-лучником.

 Слово Боже

Псалом респонсорійний 
Пс 34(33), 7-8. 10-11. 12-13 (П.: пор. 7а)

Бідний покликав і Господь вислухав

Ось візвав бідолаха, і Господь почув, *
і врятував його від усіх його напастей.
Ангел Господній стоїть на варті *
навкруг тих, що Його бояться і їх визволяє.
    
Бійтеся Господа, Його святії, *
бо нема нестачі в тих, що Його бояться.
Багатії збідніли й голодують, *
а тим, що Господа шукають, ніякого блага не забракне.
 
Ходіть, мої діти, послухайте мене: *
остраху Господнього навчу вас.
Хто той, що життя любить, *
що рад бачити дні щасливі?

Спів перед Євангелієм
Ам 5, 14

Алілуя, алілуя, алілуя.

Добра шукайте, не зла, щоб могли ви жити,
а Господь Бог буде з вами.

Алілуя, алілуя, алілуя.

Євангеліє
Мт 8, 28-34

Слова Євангелія від святого Матея

Коли Ісус прибув на той бік, у край гадаринський, зустріли Його два біснуваті, що вийшли з гробниць, але такі люті, що ніхто не міг перейти тією дорогою. І почали кричати: «Що нам і Тобі, Сину Божий? Прийшов єси сюди, щоб нас мучити перед часом?» 
Оподаль же від них паслося велике стадо свиней. Біси попросили Його: «Як ти нас виганяєш, пошли нас в оте стадо свиней». «Ідіть!» — сказав їм. І вийшли з них, і ввійшли у свиней. Тоді все стадо кинулося з кручі в море й утопилося в хвилях. 
А пастухи повтікали й, прибігши в місто, все розповіли, а й про біснуватих. Тоді все місто вийшло Ісусові назустріч і, побачивши Його, попросили, щоб відійшов з їхніх околиць.

Слово Господнє

Переглядів 314
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 квітня 2000., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до навернення. Ви занадто багато переймаєтеся матеріальними речами, а мало духовними. Відкрийте свої серця й знову більше працюйте над особистим наверненням. Вирішіть кожного дня присвячувати час Богові й молитві, аж поки молитва не стане вам радісною зустріччю з Богом. Тільки так ваше життя набуде сенсу і ви з радістю будете роздумувати про вічне життя. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 307 201
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Липень 2024 (32)
Червень 2024 (58)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (38)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)