Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на суботу VI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

Літургійні читання на суботу VI звичайного тижня, рік І (РКЦ)

  • 18 лютого 2023, 10:02

Субота VI звичайного тижня, рік І

Перше читання
Євр 11, 1-7

Читання з Послання до євреїв

Брати! Віра є підставою для речей, яких сподіваємось, доказ речей невидимих. Нею були засвідчені стародавні. Вірою розуміємо, що віки були створені Божим Словом, так що з невидимого постало видиме.
Вірою Авель приніс Богові кращу, ніж Каїн, жертву, якою засвідчено, що він праведний, бо про його дари засвідчив Бог; нею він і після смерті промовляє.
Вірою Енох був перенесений, щоб не побачити смерті; і його не знайшли, тому що Бог його переніс. Адже перед перенесенням було засвідчено, що він догодив Богові.Без віри неможливо догодити Богові. Тим, які приходять до Бога, треба вірити, що Він є і що винагороджує тих, які Його шукають.
Вірою Ной, одержавши об’явлення про те, чого ще не бачив, зі страхом зробив ковчег для спасіння свого дому, чим осудив увесь світ і став спадкоємцем тієї праведності, що походить з віри.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
П 145(144), 2-3. 4-5. 10-11 (П.: пор. 1б)

Славити буду Ім’я Твоє вічно
або: Буду благословляти, Господи, Твоє Ім’я повіки.

Щодня буду Тебе благословляти, *
і славити Твоє Ім’я на віки вічні.
Великий Господь, найвищої хвали гідний, *
і величі Його не збагнути.

Рід за родом Твої діла буде хвалити, — *
вони звіщатимуть про Твою могутність,
говоритимуть про велику славу величі Твоєї — *
оповідатимуть про Твої діла дивовижні.

Тебе, Господи, усі Твої діла будуть прославляти, *
Тебе усі Твої праведники будуть благословляти.
Вони розголошуватимуть славу Твого царства *
і розповідатимуть про Твою могутність.

Спів перед Євангелієм
Пор. Мк 9, 7

Алілуя, алілуя, алілуя

Небеса відкрилися і пролунав голос Отця:
«Це Син Мій улюблений, Його слухайте!»

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Мк 9, 2-13

† Слова Євангелія від святого Марка

Того часу Ісус бере Петра, Якова та Йоана і виводить тільки їх самих на високу гору. І Він преобразився перед ними. Одяг Його став блискучим і таким білосніжним, що жодний білильник на землі не зміг би так вибілити.
І з’явився їм Ілля з Мойсеєм, які розмовляли з Ісусом.
І озвався Петро, і сказав Ісусові: «Учителю, добре нам тут бути. Зробімо три намети: один Тобі, один Мойсеєві та один Іллі!» Однак він не знав, що говорив, — так вони були налякані. І з’явилася хмара, яка отінила їх, і пролунав голос із хмари: «Це Син Мій улюблений, Його слухайте!» І враз, озирнувшись навколо, не побачили біля себе вже нікого, крім самого Ісуса. А коли вони сходили з гори, Він наказав їм, щоб нікому не розповідали про те, що побачили, доки Син Людський не воскресне з мертвих.
І вони утримали те слово у себе, допитуючись, що то значить — «з мертвих воскреснути?» І запитували Його, мовлячи: «Чому книжники кажуть, що спершу необхідно прийти Іллі?»
 Він сказав їм: «Ілля прийде раніше і поновить усе. І як написано про Сина Людського, що Він має багато постраждати і бути зневаженим? Та кажу вам, що Ілля прийшов, і зробили з ним те, що хотіли, як написано про нього».

Слово Господнє

Переглядів 651
Додати коментар

Послання Богородиці, 25 серпня 1991., Меджуґор'є.
“Дорогі діти! І сьогодні закликаю вас до молитви. Зараз, як ніколи раніше, коли почав здійснюватися Мій план, сатана сильний і хоче змести Мої плани миру та радості, щоб ви думали, нібито Мій Син не є сильним у Своїх рішеннях. Тому всіх вас закликаю, дорогі діти, молитися й постити ще сильніше. Закликаю вас до відречення впродовж дев’яти днів, щоб із вашою допомогою здійснилося все те, що Я хочу здійснити через тайни, які розпочала у Фатімі. Закликаю вас, дорогі діти, щоб ви зараз збагнули важливість Мого приходу й серйозність ситуації. Хочу спасти всі душі та пожертвувати їх Богові. Тому молімося, щоб здійснилося цілком усе, що Я розпочала. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик”.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 321 158
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ

Показати усі

Фоторепортаж

«    Травень 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2025 (35)
Квітень 2025 (67)
Березень 2025 (66)
Лютий 2025 (39)
Січень 2025 (45)
Грудень 2024 (52)