Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на понеділок ІІ Великоднього тижня (РКЦ)

Літургійні читання на понеділок ІІ Великоднього тижня (РКЦ)

  • 24 квітня 2017, 10:10

Понеділок ІІ Великоднього тижня

Перше читання
Діян 4, 23-31

Читання з Діянь Апостолів

Тими днями Петро і Йоан, після того як їх відпустили, прийшли до своїх і переказали те, що їм говорили первосвященики і старші. Ті, коли почули, однодушно піднесли голос до Бога й сказали: "Владико Боже, Ти, Котрий створив небо й землю, море й усе, що в них! Який Святим Духом устами нашого батька, Твого слуги Давида, сказав: Чому розбушувалися люди, й народи задумали марноту? Зійшлися земні царі, зібралися правителі разом проти Господа та проти Його Христа! Адже справді в цьому місті зібралися проти святого Слуги Твого Ісуса, якого Ти помазав, – Ірод і Понтій Пилат із язичниками та людьми Ізраїлю, аби здійснити те, що наперед призначила Твоя рука і Твоя воля, щоб воно сталося. Тепер же, Господи, поглянь на їхні погрози і дай своїм рабам з усією сміливістю говорити Твоє слово. Коли простягнеш свою руку для оздоровлення, знамень і чудес, щоби збувалися вони святим Ім’ям Твого слуги Ісуса!” І як вони помолилися, затряслося те місце, де вони були зібрані, й усі наповнилися Святим Духом і сміливо почали говорити Боже Слово.

Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 2, 1-2. 4-5. 7-8 (П.: пор. 12с)

Благословенний, хто довіривсь Богу

Чого метушаться народи, *
і народи задумують марне?
Встають царі землі, †
князі зговорюються разом *
на Господа й на Його Помазаника:

Той, хто живе на небі, з них сміється, *
Господь із них глузує.
Тоді то до них говорить у своїм гніві, *
в своїм обуренні їх бентежить:

Оповіщу про постанову. †
Господь сказав до Мене: "Син мій єси Ти, *
Я породив Тебе сьогодні.
Проси в Мене, і Я дам Тобі народи в спадщину, *
і кінці землі Тобі в посілість”.

Спів перед Євангелієм
Кол З, 1

Алілуя, алілуя, алілуя

А коли ви з Христом воскресли,
то шукайте того горішнього,
де Христос перебуває, сівши по правиці Бога.

Алілуя, алілуя, алілуя

Євангеліє
Йн 3, 1-8

† Читання святого Євангелія від Йоана

Був один чоловік із фарисеїв на ім’я Никодим, старійшина юдейський. Він прийшов до Ісуса вночі й сказав Йому: "Равві, знаємо, що Ти прийшов від Бога як Учитель, бо ніхто не може робити таких чудес, які Ти робиш, коли би Бог не був з ним”. У відповідь Ісус сказав йому: "Воістину, воістину кажу тобі: коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства!” А Никодим Йому каже: "Як може людина, будучи старою, народитися? Чи може вона вдруге ввійти в утробу своєї матері й народитися?” Ісус відповів: " Воістину, воістину кажу тобі: коли хто не народиться від води й Духа, не може ввійти до Божого Царства! Народжене від тіла є тілом, а народжене від Духа є духом. Не дивуйся з того, що Я сказав тобі: Вам потрібно народитися згори. Вітер віє, де хоче, і ти чуєш його шум, але не знаєш, звідки приходить і куди прямує. Так буває з кожним, хто народжений від Духа”.

Слово Господнє

Переглядів 1 578
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці миру, від 2 липня 2015
Дорогі діти, закликаю вас ширити віру в мого Сина – вашу віру. Ви, діти мої, просвітлені Святим Духом, мої апостоли, передавайте її іншим – тим, які не вірують, не знають і не хочуть знати, – але тому ви маєте багато молитися за дар любові, бо любов є знаменням правдивої віри, а ви будете апостолами моєї любові. Любов завжди знову оживляє біль і радість Євхаристії, оживляє біль муки мого Сина, якою вам показав, що означає безмежно любити, оживляє радість, що вам залишив Своє тіло і Свою кров, щоб вас собою живив і так був одно з вами. Дивлячись на вас із ніжністю, відчуваю безмежну любов, яка кріпить мене у моєму бажанні привести вас до міцної віри. Міцна віра дасть вам радість і веселість на землі й у кінці — зустріч із моїм Сином. Це є Його бажання. Тому жийте Ним, живіть любов, живіть світло, яке вас завжди просвічує в Євхаристії. Прошу вас багато молитися за своїх пастирів, моліться, щоб ви їх якнайбільше любили, бо їх вам дав мій Син, щоб вас живили Його тілом і вчили любові. Тому любіть і ви їх. Але, діти мої, запам’ятайте, любов значить зносити і давати, а ніколи, ніколи не судити. Дякую вам.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 260 510
11:25, 14-07-2014
Всі статті

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

А Ви були в Меджугор'є?


Вересень 2021 (38)
Серпень 2021 (42)
Липень 2021 (36)
Червень 2021 (82)
Травень 2021 (52)
Квітень 2021 (49)