Меджугор'є - місце молитви, миру»Літургійні читання»РКЦ»Літургійні читання на вівторок IV тижня Великого Посту (РКЦ)

Літургійні читання на вівторок IV тижня Великого Посту (РКЦ)

  • 28 березня 2017, 00:30

Перше читання
Єз 47, 1-9. 12

Читання з Книги пророка Єзекиїла

          У Божих видіннях привів мене ангел назад до входу в храм, аж ось з-під порога храму тече вода на схід, бо храм стояв лицем на схід. Вода текла з-під споду з правого боку храму, на південь від жертовника. І вивів мене північними ворітьми й зовні обвів мене до зовнішніх воріт, звернених на схід, аж ось вода точилася з правого боку.   

          Пішов той чоловік на схід, і державши в руці шнурок, відміряв тисячу ліктів, і перевів мене через воду; води було по кісточки. Відміряв ще тисячу й перевів мене через воду; води було по коліна. І ще відміряв тисячу й перевів мене; води було по крижі. І ще відміряв тисячу, та потік уже був такий, що я не міг перейти, бо вода була так високо, що треба було плисти, не можна було перейти потоку. І сказав мені: «Бачиш, сину чоловічий?» І повів мене й привів назад на берег потоку.

          Як я повернувсь назад, аж ось на берегах потоку дуже багато дерев по цім і по тім боці. І сказав до мене: «Ця вода тече в східний край: вона пливе Аравою й увіллється в море; вона ввілється в море, й вода в ньому стане здоровою. Скрізь, де пройде той потік, кожна жива тварина, що рухається в ньому, буде жити. Риби буде дуже багато, бо там, де пройде ця вода, оздоровить усе, і де пройде той потік, усе буде жити.

          Понад потоком, на його берегах, по цім і по тім боці, ростимуть усякі овочеві дерева; листя на них не буде в’янути, і плоди на них не будуть переставати родити; вони будуть щомісяця достигати: бо вода для них тече зо святині. Плоди їхні будуть на харч, а листя – на ліки».

          Слово Боже

Псалом респонсорійний
Пс 46(45), 2-3. 5-6. 8-9 (П.: 8)

Бог Всемогутній – для нас оборона

Бог нам прибіжище і сила; *
у нещастях з’явився з дужою допомогою.
Тим не злякаємось, хоч би й земля провалилась *
і гори захиталися серед моря.

Ріка, – її відноги звеселяють місто Боже, *
святі Всевишнього чертоги.
Бог серед нього, воно не похитнеться; *
Бог йому допоможе перед світанком.

Господь сил з нами, *
Бог Якова – наша твердиня.
Ходіте, гляньте на діла Господні,
які страхітливі речі Він учинив на землі.

Спів перед Євангелієм
Пор. Йн 4, 42. 15

Слава Тобі, Царю віків

Господи, Ти дійсно Спаситель світу,
дай нам води живої, щоб ми не мали спраги.

Слава Тобі, Царю віків

Євангеліє
Йн 5, 1-3а. 5-16

+ Слова Євангелія від святого Йоана

  Було свято юдейське, тож Ісус прибув до Єрусалиму.А є в Єрусалимі при Овечих воротах купелеве місце, по-єврейському воно зветься Витесда, що має п’ять критих переходів. Лежала в них сила недужих, сліпих, кривих, усохлих.Один чоловік там був, що нездужав тридцять і вісім років. Побачив Ісус, що він лежить, а довідавшися, що було воно вже дуже довго, каже до нього: «Бажаєш одужати?»«Не маю нікого, пане, – одрікає Йому недужий, – хто б мене, коли ото вода зрушиться, та й спустив у купіль: бо ось тільки я прийду, а вже інший передо мною поринає». Мовить Ісус до нього: «Устань, візьми ложе твоє і ходи!» Відразу ж і одужав той чоловік, і взяв ложе своє і почав ходити. Був же той день – субота. Юдеї і кажуть до одужалого: «Субота адже ж! Не личить тобі ложе носити!» 

А той їм у відповідь: «Візьми ложе твоє і ходи, – сказав мені, хто мене оздоровив». Спитали його: «Хто Він – Той, що сказав тобі: Візьми і ходи?» Та одужалий не знав, хто Він, бо Ісус зник у натовпі, що юрмився на тому місці. Щойно потім знайшов його Ісус у храмі й мовив до нього: «Оце ти видужав, – тож не гріши більше, щоб щось гірше тобі не сталось». Чоловік пішов і оповів юдеям, мовляв, Той, хто його оздоровив, – Ісус. Ось тому й переслідували юдеї Ісуса: вчинив бо Він те в суботу.

          Cлово Господнє

Переглядів 0
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір'яну Драгічевич-Солдо, 2
"Дорогі діти! Я говорю до вас, як Мати, простими словами, але сповненими великою любов'ю й турботою до своїх дітей, довірених мені через мого Сина. І мій Син, Який є від вічної присутності, Він говорить до вас словами життя й сіє любов у відкриті серця. Тому я вас прошу, апостоли моєї любові, майте відкриті серця, завжди готові до милосердя і прощення. Через мого Сина, завжди прощайте ближнім, бо так мир буде перебувати у вас.

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 250 005
11:25, 14-07-2014

ДНІ ДУХОВНОЇ ВІДНОВИ


Фоторепортаж

«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

А Ви були в Меджугор'є?


Травень 2021 (19)
Квітень 2021 (49)
Березень 2021 (76)
Лютий 2021 (52)
Січень 2021 (47)
Грудень 2020 (64)