» » 20 років радіо «Mir» Меджуґор'є

20 років радіо «Mir» Меджуґор'є

  • 28 листопада 2017, 16:15

 

«Слава Ісусу і Марії. Дорогі слухачі, ви слухаєте радіостанцію «Mir» Меджуґор'є.» Це були перші слова, які транслювалися в прямому ефірі на радіо «Mir» Меджуґор'є 25 листопада, 1997 р. Б., в підвальному приміщенні малого будиночку, яке було тоді щойно освячене та в якому були відкриті нові можливості цього радіо. Тоді частота 106,3 FM охоплювала 800 метрів в межах Меджуґор'є та становила всього 5 годин радіоефіру в день.

 

Основною метою роботи радіо на початку його створення була пряма трансляція молитовної програми із церкви Святого Якова в Меджуґор'є. Це залишилося незмінним впродовж усіх цих років. Пізніше була представлена різноманітна релігійна, культурна та інформаційно-розважальна програма.

Сьогодні, коли ця радіостанція транслює свою власну програму в прямому ефірі 24/7, коли вона має власні передавачі та транслює радіопрограми через супутник по всьому світу, є частиною організації великого проекту, пов’язаного з Меджугор’єм, а також володіє власним веб сайтом, записує та випускає музичні компакт-диски найвищої якості, з’явилося бажання відзначити цю 20-ту річницю її виникнення в особливий спосіб.

Це були роки, коли ми не знали з чого починати свою роботу, але ми мали бажання вчитися та працювати. В ці роки ми були аматорами та поступово перейшли до професіоналізму і все це завдяки палкому бажанню, наполегливій праці та молитві.

Також хочемо зазначити, що все це було б неможливим без підтримки та відданості наших вірних слухачів, особливо тих які підтримують нас фінансово.

Переглядів 203
  • 28 листопада 2017, 16:15
  • Друк
Додати коментар

Послання Богородиці, Цариці Миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2

"Дорогі діти! Я говорю до вас, як Мати, простими словами, але сповненими великою любов’ю й турботою до своїх дітей, довірених мені через мого Сина. І мій Син, Який є від вічної присутності, Він говорить до вас словами життя й сіє любов у відкриті серця. Тому я вас прошу, апостоли моєї любові, майте відкриті серця, завжди готові до милосердя і прощення. Через мого Сина, завжди прощайте ближнім, бо так мир буде перебувати у вас.
Дорогі діти, піклуйтеся про вашу душу, тому що вона є тим єдиним, яке дійсно належить вам. Ви забуваєте про важливість сім’ї. Сім’я не мала б бути місцем страждання й болю, але місцем порозуміння та ніжності. Сім’ї, що стараються жити через мого Сина, живуть у взаємній любові. Ще коли мій Син був малим, то говорив мені, що всі люди є Його братами. А тому пам’ятайте, апостоли моєї любові, що всі люди, яких ви зустрічаєте, є вашою сім’єю, братами через мого Сина. Дорогі діти, не витрачайте часу, роздумуючи про майбутнє та непокоячись. Нехай вашою турботою буде те, щоб добре проживати кожну мить через мого Сина - і в цьому є ваш мир. Дорогі діти, ніколи не забувайте молитися за своїх пастирів. Моліться, щоб вони змогли прийняти всіх людей, як своїх дітей, щоб були для них духовними отцями через мого Сина. Дякую вам!"

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 116984
11:25, 14-07-2014

Фоторепортаж

«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

А Ви були в Меджугор'є?

Так, один раз
Так, багато разів
Ні, але дуже хочу туди поїхати