Меджугор'є - місце молитви, миру»Медіа»Відео»Молитовні зустрічі»Свідчення II молитовної зустрічі в Зарваниці. Україна

Свідчення II молитовної зустрічі в Зарваниці. Україна

  • 16 липня 2015, 10:44
- Мирослава та Василь Слички з Воловця Закарпатської області - бізнесмени, які, побувавши в Меджугор'є, вирішили вести свій бізнес чесно, опираючись на Божі заповіді.

- Ольга Лавриненко (вчителька фізкультури в школі) і Ольга Малюк (працівник банку), обидві з Дніпродзержинська Дніпропетровської області, свідчили, як Богородиця змінила їх серця а також зцілила тіла, коли вони разом з групою паломників зі Східної України їздили навесні в Меджугор'є, що також було справжнім чудом і торжеством Діви Марії.

- Наталія Білянська - дівчина з Тернополя (працівник обласної наукової бібліотеки). від усього серця дякує Богородиці, що вислухала її молитви під час паломництва в Меджугор'є і повернула в її дім мир, спокій і радість.

- Христина Стасакова - словачка, їхала в Меджугор'є молитися у наміренні знайти роботу. Повернувшись, отримала дві пропозиції. першу - працювати у престижному готелі на рецепшині, другу - в домі престарілих, доглядати хворих старих людей. За людськими мірками її вибір може здатися дивни, але серце їй підказало, що другий варіант - її покликання і вона вибрала його. Важко працюючи, взамін отримувала величезну радість і тепло від цих бабусь і дідусів. Служінню їм присвятила своє життя.
------------
II Молитовна зустріч в Зарваниці у світлі послань Богородиці в Меджугор'є
Переглядів 1 963
Додати коментар