Головна > Новини > Кардинал Крістоф Шенборн : «Церква з вдячністю визнає, що так багато людей переживають в Меджуґор’є».

Кардинал Крістоф Шенборн : «Церква з вдячністю визнає, що так багато людей переживають в Меджуґор’є».


9-08-2019, 12:02.
Кардинал Крістоф Шенборн : «Церква з вдячністю визнає, що так багато людей переживають в Меджуґор’є».Як і в попередні роки, послання Архієпископа Віденського, кардинала Крістофа Шенборна, було передано учасникам 30-го молодіжного фестивалю в Меджуґор’є. Повідомлення прочитав парафіяльний священик о. Марінко Шакота.
 
«Дорогі брати і сестри, дорогі молоді люди!
 
Як і кожного року, я з нетерпінням чекаю моменту, коли можу надіслати вам привітання з нагоди цього великого молодіжного зібрання. В минулі роки наш Святіший Отець покроково давав знаки, що Меджуґор’є -- це благословенне місце, де Божа Матір, Богоматір так близько до людей надсилає стільки допомоги. Усі ми можемо щиро подякувати йому за мудру пастирську турботу.
В особі архієпископа Хозера він послав свого особистого посланця. На відкриття Младіфесту прибув також і його особистий вікарій, Кардинал Де Донатіс. Усі ці знаки показують, що Церква з вдячністю визнає те, що стільки людей десятиліттями переживають в Меджуґор’є, що це спонукає вас прийти до цього місця милосердя, незважаючи на літню спеку. Ось де Небо так близько до нас, тут Богоматір дає стільки затишку та навернення, тут багато з вас відкривають радість сповіді, таїнство прощення. Тут ви переживаєте спілкування у вірі, тут укладаєте дружбу, тут багато хто відчуває внутрішнє зцілення від ран життя.
 
Я вже з нетерпінням чекаю, що зможу приїхати до  Меджуґор’є на наступний Mladifest, якщо Бог цього забажає.
 
Моліться за папу Франциска, якому ми так багато зобов’язані».
 
У вірі та молитві,
 
Ваш  Крістоф Кардинал Шенборн.

Повернутися назад