Головна > Новини > Стань нашим партнером і працюй над перекладом новин для нашого веб-сайту

Стань нашим партнером і працюй над перекладом новин для нашого веб-сайту


6-06-2019, 09:39.
 
Стань нашим партнером і працюй над перекладом новин для нашого веб-сайтуШановні паломники та друзі Меджугор'є, і всі ви, хто знає іноземні мови.
Ми віримо, що ви раді були почути добру звістку від Папи Франциска, який авторизував паломництва до Меджугор'я. І відтепер, з 12 травня, всі єпархії та парафії, а також всі інші католицькі установи мають право організовувати офіційні паломництва, які вже не мають "приватного" характеру.
За цей короткий час ми отримали декілька запитів на те, щоб новини на нашому веб-сайті були перекладені швидше та, по можливості, на більшу кількість мов. Для того, щоб ми могли задовольнити ваші побажання і потреби, нам потрібна ваша допомога в перекладах, у цей новий час у нашій Школі Богоматері в Меджугор'ї.
Всі ви, які відчуваєте себе достатньо компетентними та бажаєте стати нашими співробітниками в Інформаційному Центрі Мір Меджугор'є, працюючи разом з нами в перекладі на будь-яку мову, якою ви володієте, ми запрошуємо звернутися за наступною електронною адресою: info@medjugorje.com.ua

Повернутися назад