Головна > Новини > Гуманітарна Асоціація «Руки Марії» з Меджуґор’є святкує свою 2-гу річницю

Гуманітарна Асоціація «Руки Марії» з Меджуґор’є святкує свою 2-гу річницю


10-07-2018, 16:57.

Гуманітарна Асоціація «Руки Марії» з Меджуґор’є святкує свою 2-гу річницюГуманітарна Асоціація «Руки Марії» була заснована в Меджуґор’є у червні 2016 р.Б. з метою допомоги бідним та усім, хто потребує допомоги. Ще перед її виникненням уже впродовж 3-х років її члени вели активну діяльність в меджуґорському офісі, невпинно допомагаючи усім хто перебуває в потребі.

Їхня діяльність відображає слова Цариці Миру: «Дорогі діти! Закликаю вас і сьогодні бути любов’ю там, де є ненависть, і поживою там, де голод. Відкрийте, дітоньки, свої серця, і нехай ваші руки будуть простягнуті й щедрі, щоб кожне створіння через вас дякувало Богові-Творцеві.». (Послання Богородиці за 25 вересня, 2004 р.Б.).

За дуже короткий період часу більше 90 волонтерів приєдналося до цієї Асоціації. Здебільшого це люди, які є жителями Меджуґор’є та із Brotnjo (район м.Чітлук, Боснія і Герцеговина) – люди, які безкорисливо віддають свій час та зусилля заради потребуючих братів та сестер. Члени Асоціації регулярно зустрічаються на молитовних зустрічах, також мають зустрічі для праці й є надзвичайно активні.

«Ми сердечно всім дякуємо хто був задіяний в наших проектах дотепер і допомагав робити добро, приносити надію, поширювати мир та любов! Завдяки вашій допомозі ми є щасливими бути простягнутими руками Марії», – сказали представники цієї Асоціації.

Більше інформації про неї ви можете отримати за таким посиланням :www.facebook.com/www.marijineruke.ba


Повернутися назад